7.8 C
Скопје
03:04 - 20 мај, 2022

Ознака : јелена

Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

(ФОТО)„Исплива“ заборавена фотографија од КАРЛЕУША: Еве на што личела на почетоците на кариерата…На грозје?!

Еспресо
Јелена е позната по провокативните изданија уште од почетокот на нејзината музичка кариера. Сепак, како што одминуваат годините, се чини дека популарната пејачка се повеќе...
Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

Пу, пу, не важи: Карлеуша НЕМА да го тужи сопругот! Еве што се случило во Судот!

Еспресо
Пејачката денеска беше на распит во Првото основно јавно обвинителство во врска со пријавата за насилството што наводно се случи на Божиќ во нејзиниот дом....
Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) „КОГА ЌЕ ВИДАМ ДЕКА Ѝ ЛАЈКУВАЛ СЛИКИ НА ТАМУ НЕКОЈА“: Јелена Спенџарска лута – Кој е тој!

М.Р.
Познатата водителка на утринска програма и инфлуенсерка, Јелена Спенџарска шармира со својот изглед и природна убавина. Водителката покрај на малите екрани, се повеќе внимание преку објавите...
Балкан Слајдер Сцена

(ВИДЕО+ФОТО) СООБРАЌАЈНАТА НЕСРЕЌАТА НА БЕБА БАЛАШЕВИЌ: За која песна го инспирираше Џоле и за кој омот на албум?

Еспресо
За Панонскиот Морнар се врзани многу анегдоти, некои симпатични, други инспиративни, трети трогателни. Песната „Naopaka bajka“ ја напишал во 1999-та година, кога неговата ќерка Јелена-Беба, доживеала...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ОВА Е ТРЕТАТА „СЕСТРА“ НА ЈЕЛЕНА И ВИКТОРИЈА: Убавината е наследна – запознајте ја госпоѓа Спенџарска!

М.Р.
Познатата водителка на утринска програма и инфлуенсерка, Јелена Спенџарска шармира со својот изглед и природна убавина. Водителката покрај на малите екрани, се повеќе внимание преку објавите...
Балкан Слајдер Сцена

(ВИДЕО) ЕВЕ ШТО ПРАВИ ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША ВО ДУБАИ: „Ќе гори вечерва!“

Еспресо
Популарната српска пејачка во средата отпатува за Дубаи каде ќе одржи концерт вечерва.  Пејачката е во друштво на нејзиниот менаџер и долгогодишен пријател Зоран Бирташевиќ...
Балкан Слајдер Сцена

(ФОТО) ПОХОДОТ ПО ЃОКОВИЌ ЈА ДИГНА ЗЕМЈАТА НА НОЗЕ: Се огласи братот Марко со емотивна објава

Еспресо
Ситуацијата со Новак Ѓоковиќ ја дигна планетата на нозе и секој кој е некој, па дури и тие што се никој имаат што да кажат...
Еспресо Женски печат Наши Фаци Слајдер Сцена

ПЕЈАЧОТ АЛЕКСАНДАР БЕЛОВ СТАНА ТАТКО, СЕ РОДИ МИНА: Јелена, ти благодарам што ни донесе на свет наша нова заедничка љубов!

Еспресо
Македонски пејач од Неготино, Александар Белов, познат по учеството во академијата на Операција Триумф, а денес основач и член на Белов Бенд, синоќа на Василица...
Uncategorized Балкан Слајдер Сцена

СВЕКРВАТА НА КАРЛЕУША КАЖА ШТО МИСЛИ ЗА СНААТА: Не е пријатно кога…

Еспресо
По „турската серија“ во која главни протагонисти се пејачката Јелена Карлеуша и спортистот, нејзиниот сопруг, Душко Тошиќ, серија која започна на Божиќ со наводното семејно...
Балкан Слајдер Сцена

ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША ВЛЕГУВА ВО ПОЛИТИКА? Се шушка дека оваа фотелја ја мерка

Еспресо
Балканската поп ѕвезда е уловена во друштво на српскиот политичар Горан Весиќ од партијата Српска напредна странка,  кој моментно е на функцијата заменик градоначалник на...