19.8 C
Скопје
01:55 - 18 јуни, 2024

(Фото) Јелена Карлеуша со брутална порака ги запали мрежите: „Кога ќе ми каже дека сум луда…“

Јелена Карлеуша на својот Инстаграм сподели видео со остра порака.

Преписката на Душко Тошиќ, поранешен фудбалер и се уште легален сопруг на Јелена Карлеуша, флертуваше со хрватската пејачка Северина а веста „фатени на дело“ ги обиколи сите медиуми низ регионот.

Душко се огласи и рече дека „сакал да ја ангажира да пее на неговата јахта“, додека Северина не се огласи за ова. Сега нова објава сподели Јелена која со брутална порака ги запали мрежите.

Таа на својот Инстаграм сподели клип од нејзиниот настап, со натпис:

„Кога ќе ми каже дека сум луда, а тек сум го прозвала на левел 1…“

принтскрин

Дали оваа порака е упатена до Душко, останува да видиме.

Во продолжение, погледнете ги пораките кои Душко ѝ ги испрати на Северина:

принтскрин

 

Слични објави

(Фото) Брук Шилдс блесна на црвениот тепих на Тони Авардс: На нозете носеше папучки за на плажа порди операциите

еспресо

Цеца го искоментира гестот на Драгана Мирковиќ: „Фала Богу…“

еспресо

„Мојот зет ми е омилен во репрезентацијата“: По Анастасија и Цеца Ражнатовиќ замина во Германија да ја бодри екипата на Србија

Еспресо

Прослава во домот на Огњен Амиџиќ! Мина објави фотографија со бебето, а со емотивни зборови јавно му се обрати на сопругот

Еспресо

Дарко Велковски и Тамара Чуприна повторно станаа родители: Пристигна малиот Видан!

Еспресо

(Фото) Гоца Тржан објави провокативна слика од својот сопруг Раша: Вежбајте и праќајте им на вашите сопруги вакви фотографии

Еспресо
Се вчитува....