12.8 C
Скопје
11:28 - 18 април, 2024

Ознака : саша поповиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Саша Поповиќ го паркирал своето ново Ферари среде пешачка зона во Белград на вода

Еспресо
Саша Поповиќ е фатен како непрописно го паркира својот луксузен автомобил, ни помалку ни повеќе туку на тротоарот на местото за пешаци. Како страстен љубител...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Вака изгледа ферарито на Саша Поповиќ од пола милион евра

Еспресо
Познато е дека Саша Поповиќ е љубител на добри автомобили и не штеди пари за својата колекција. Неодамна беше снимен во Белград како вози бело...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Саша Поповиќ за своите месечни примања: „Морам да го поздравам мојот спонзор“

еспресо
Многу пејачи од регионалната естрада, иако се уште настапуваат, добар дел од нив веќе се во пензија. Некои од нив сè уште одлично заработуваат, додека...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Учесничка во „Ѕвездите на Гранд“ со шокантна молба до Саша Поповиќ: „Те молам врати ме на сцена, ќе дојдам гола“

еспресо
Милица Костадиновиќ, 17-годишна учесничка во музичката талент шоу програма „Ѕвезде Гранда“ запрепасти многумина со своите предизвикувачки стајлинзи, а сега, откако беше елиминирана од трката за...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Саша Поповиќ за познатата фолк пејачка: „Дојде и ми рече дека нема пари“, еве што Саша ѝ одговорил

еспресо
Поранешниот сопственик на „Гранд“ продукција Саша Поповиќ е заслужен за успехот на многу пејачи кои денес блескаат на естрадната сцена. Една од оние кои секако...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Саша Поповиќ откако ја избра Ана откри која му е омиленa водителка: Би сакал да се врати, таа држи сѐ на малиот прст

Еспресо
Пејачката и водителка Ана Севиќ доаѓа на местото на Сања Кужет во „Ѕвездите на Гранд“, а креативниот директор на „Гранд“ Саша Поповиќ откри дека таа...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Скандал! Саша Поповиќ ја избркал Ана Николиќ од студио поради оваа пејачка: Која си ти? Излегувај надвор!

Еспресо
Ана Николиќ често е во јавноста поради однесувањето и кавгите со соработниците и колегите. Сега и Саша Поповиќ раскажа каква му била првата средба со...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Саша Поповиќ проговори за новата водителка и промените во „Ѕвездите на Гранд“: Откри и зошто Цеца нема да биде таму

Еспресо
Снимањето на емисијата „Ѕвезде Гранда“ продолжува и по зимската пауза, а Саша Поповиќ веднаш најави големи промени. Водителката Сања Кужет замина на породилно, поради што...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Жестока расправија во „Ѕвездите на Гранд“! Цеца му врескала на Саша Поповиќ: Удри му шамар!

Еспресо
На музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“ често има многу тензии, особено поради гласањето на членовите на жирито. Често доаѓа до жестоки расправии меѓу нив, а...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Единствениот со кој не зборува: Саша Поповиќ откри со кој пејач не комуницира веќе 23 години

Еспресо
Креативниот директор на „Гранд“, музичарот Саша Поповиќ е дел од шоубизнисот веќе четири децении, а, како што истакнува самиот, се труди да одржува добри односи...