Ознака : мирослав илиќ

Лајфстајл Сцена

ЈА ПОЛЕАЛЕ СО БЕНЗИН: Соседот гледал како се обидуваат да ја запалат куќата на МИРОСЛАВ ИЛИЌ

Igor
Сосед на Мирослав Илиќ во Мрчајевци пријавил дека група луѓе се обиделе да подметнат пожар во куќата на познатиот фолкер. Како што тој сведочел, биле...