8.8 C
Скопје
03:52 - 28 февруари, 2024

Ознака : циле

ЛајфстајлСцена

Кај неа нема „циле-миле“: Кралицата пред сите гости му УДРИЛА ШЛАКАНИЦА на внукот!

Igor
Сер Елтон Џон (72) објави автобиографија под називот „Ме“, а таа е полна со разни пикантерии, па дури и со оние за најмоќната жена во...