20.8 C
Скопје
21:58 - 19 мај, 2024

Ознака : Мајкл Даглас

СветСлајдерСцена

(Фото) Кетрин Зета-Џонс и Мајкл Даглас на одмор во Портофино: Складен моден избор за вечера

Еспресо
Британската оскаровка Кетрин Зета-Џонс (53) и нејзиниот сопруг, 78-годишниот американски актер и продуцент Мајкл Даглас, во стилски модни комбинации уживаа на прошетка во Портофино, Италија....
СветСлајдерСцена

(Видео) Мајкл Даглас подзина пред преубавата сопруга: Кетрин Зита Џонс е кралица на црвениот тепих во син секси фустан

Еспресо
Актерката Кетрин Зита-Џонс блесна на црвениот тепих во небесно син фустан и ги остави сите без зборови.   View this post on Instagram   A...
СветСлајдерСцена

Кетрин Зита Џонс открива: Каква врска има Мајкл Даглас со „шанел“ чанта

Еспресо
Холивудската актерка Кетрин Зита-Џонс проговори за нејзиниот брак со Мајкл Даглас, споредувајќи го со чантата на Шанел, пренесува Дејли меил. Зита-Џонс (53) даде искрено интервју...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) 78-годишниот Мајкл Даглас ги изненади обожавателите со нов чуден имиџ

jasmina.kantardzieva
Мајкл Даглас ја обои косата црвено, што предизвика збунетост кај обожавателите. Фотографијата актерот ја сподели на своите социјални мрежи.   View this post on Instagram...
СветСлајдерСцена

Кетрин Зита Џонс со досега необјавени фотографии му го честиташе роденденот на својот син Дилан

Еспресо
Во семејството на познатиот холивудски пар, Мајкл Даглас и Кетрин Зита Џонс, деновиве повторно се слави. Откако во мај магистрираше на Универзитетот Браун, Дилан Даглас...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Мајкл Даглас за инцидентот со Дебра Вингер: „По текилата ме зграпчи за раката и ме гризна“

Еспресо
Актерот Мајкл Даглас првпат ја откри причината поради која одби да соработува со актерката Дебра Вингер. Имено, Даглас во 100-тата епизода од подкастот на Роб...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Диандра е ПРВАТА ЖЕНА НА МАЈКЛ ДАГЛАС: Требаше да се разведам од неа многу порано!

Еспресо
Актерот Мајкл Даглас е во брак со својата 25 години помлада колешка Кетрин Зета-Џонс од 2000 година, па иако честопати доживуваат непријатности поради коментарите дека...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) ХОЛИВУДСКИ ВРЕМЕПЛОВ: Погледнете како изгледала Кетрин Зита Џонс на почетокот на нејзината кариера!

Еспресо
Холивудската актерка Кетрин Зита Џонс сè уште важи за една од најубавите жени во светот во шестата деценија. Заводливата сопруга на Мајкл Даглас (76) привлекува...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) ЌЕРКАТА НА КЕТРИН ЗЕТА ЏОНС И МАЈКЛ ДАГЛАС Е ВИСТИНСКА УБАВИЦА: Личи на мајка си во „млади години“, веќе е „разграбана“ од модните брендови

Еспресо
Ќерката на Кетрин Зета-Џонс и актерот Мајкл Даглас не е веќе дете, Керис Зета Даглас порасна во вистинска убавица која ги краси светските насловни страници....
СветСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО)НИКОЈ НЕ ВЕРУВАШЕ ДЕКА ЌЕ ТРАЕ: 21 година подоцна Мајкл Даглас и Кетрин Зета-Џонс прославија годишнина

Еспресо
Мајкл Даглас ѝ честиташе на својата сопруга, актерка Кетрин Зета-Џонс, по повод 21-годишнината од бракот на „Инстаграм“, каде на својот профил објави видео со компилација...