Ознака : Кетрин Зита Џонс

Свет Сцена

Кетрин Зита Џонс и Мајкл Даглас празниците ги прославија во Африка

Слободен Печат
Мајкл Даглас (75) и Кетрин Зита Џонс (50) ги прославија божиќните и новогодишните празници со синот Дилан (19) и ќерката Керис (16) во Африка. На...
Лајфстајл Сцена

ВИСТИНСКАТА ЉУБОВ ОПСТАНУВА И ПОКРАЈ ПРОБЛЕМИТЕ! Заедно ги пребродија најтешките животни моменти! (ФОТО)

Igor
Актерката Кетрин Зита Џонс (49) и актерот Мајкл Даглас (74) оваа година прославија 19 години брак. Познатиот актерски пар ги запозна нивниот колега Дени де...
Лајфстајл Сцена

Погледнете во луксузната куќа на Мајкл Даглас и Кетрин Зита Џонс вредна 4,5 милиони долари (ВИДЕО)

Igor
Славниот холивудски пар ја „пазари“ новата куќа вредна неверојатни 4,5 милиони долари во Њујорк. Мајкл Даглас (74) и Кетрин Зита Џонс (49) станаа сопственици на...