23.8 C
Скопје
04:31 - 23 јуни, 2024

Ознака : Кетрин Зита Џонс

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Кетрин Зита Џонс се соблече во костим за капење: Убавина без возраст

Еспресо
53-годишната британска оскаровка Кетрин Зита-Џонс покажа како изгледа во костим за капење. На својот Инстаграм профил, славната личност објави неколку летни фотографии. Оскаровката покажа целосно...
СветСлајдерСцена

(Видео) Мајкл Даглас подзина пред преубавата сопруга: Кетрин Зита Џонс е кралица на црвениот тепих во син секси фустан

Еспресо
Актерката Кетрин Зита-Џонс блесна на црвениот тепих во небесно син фустан и ги остави сите без зборови.   View this post on Instagram   A...
СветСлајдерСцена

Кетрин Зита Џонс со досега необјавени фотографии му го честиташе роденденот на својот син Дилан

Еспресо
Во семејството на познатиот холивудски пар, Мајкл Даглас и Кетрин Зита Џонс, деновиве повторно се слави. Откако во мај магистрираше на Универзитетот Браун, Дилан Даглас...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) ХОЛИВУДСКИ ВРЕМЕПЛОВ: Погледнете како изгледала Кетрин Зита Џонс на почетокот на нејзината кариера!

Еспресо
Холивудската актерка Кетрин Зита Џонс сè уште важи за една од најубавите жени во светот во шестата деценија. Заводливата сопруга на Мајкл Даглас (76) привлекува...
СветСлајдерСцена

ФОТО+ВИДЕО | Ќерката на Кетрин Зита Џонс заминува на колеџ, гордата мајка со емотивна објава

И. Т.
Керис Зита Даглас ги спакува куферите и отвора ново животно поглавје. Ќерката на актерската двојка Кетрин Зита Џонс и Мајкл Даглас заминува на колеџ, а...
СветСцена

Кетрин Зита Џонс и Мајкл Даглас празниците ги прославија во Африка

Слободен Печат
Мајкл Даглас (75) и Кетрин Зита Џонс (50) ги прославија божиќните и новогодишните празници со синот Дилан (19) и ќерката Керис (16) во Африка. На...
ЛајфстајлСцена

ВИСТИНСКАТА ЉУБОВ ОПСТАНУВА И ПОКРАЈ ПРОБЛЕМИТЕ! Заедно ги пребродија најтешките животни моменти! (ФОТО)

Igor
Актерката Кетрин Зита Џонс (49) и актерот Мајкл Даглас (74) оваа година прославија 19 години брак. Познатиот актерски пар ги запозна нивниот колега Дени де...
ЛајфстајлСцена

Погледнете во луксузната куќа на Мајкл Даглас и Кетрин Зита Џонс вредна 4,5 милиони долари (ВИДЕО)

Igor
Славниот холивудски пар ја „пазари“ новата куќа вредна неверојатни 4,5 милиони долари во Њујорк. Мајкл Даглас (74) и Кетрин Зита Џонс (49) станаа сопственици на...