21.8 C
Скопје
20:08 - 15 април, 2024

Ознака : моменти

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Најбизарните моменти на Оскарите: Никол Кидман пијана, тешко оние кои седеа зад Темс, Басет лута на Џејми Ли Кертис…

Еспресо
Овогодинешното доделување на Оскарите не може да се пофали со некои големи скандали. Сепак, секој настан на доделување на награди има свои најдобри и најчудни...
Секојдневие

Што прави светот во изолација? 19 интересни фотки и видеа кои многу ќе ве насмеат! (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Поради пандемијата на коронавирусот многу луѓе во светот се во домашен карантин, а изолацијата во четири ѕида сама по себе носи уникатни моменти. На некои...
ЛајфстајлФилм и ТВ

Десет моменти во кои Џејсон Момоа ги освои нашите срца (ФОТО)

Igor
Џејсон Момоа е актер, неверојатен татко, верен сопруг, љубител на животните и активист. И како тоа да не е доволно, бидејќи покрај сето тоа е...
ЛајфстајлСцена

ВИСТИНСКАТА ЉУБОВ ОПСТАНУВА И ПОКРАЈ ПРОБЛЕМИТЕ! Заедно ги пребродија најтешките животни моменти! (ФОТО)

Igor
Актерката Кетрин Зита Џонс (49) и актерот Мајкл Даглас (74) оваа година прославија 19 години брак. Познатиот актерски пар ги запозна нивниот колега Дени де...