7.8 C
Скопје
20:16 - 20 февруари, 2024

Ознака : бизарни

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Најбизарните моменти на Оскарите: Никол Кидман пијана, тешко оние кои седеа зад Темс, Басет лута на Џејми Ли Кертис…

Еспресо
Овогодинешното доделување на Оскарите не може да се пофали со некои големи скандали. Сепак, секој настан на доделување на награди има свои најдобри и најчудни...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЖивотни Приказни

Бизарните навики на Ким Јонг Ун, првиот човек на Северна Кореја: Фрла милиони на харем, а „нуклеарките“ и проектилите му се најзабавни играчки

Ј.К.Д
Висок е само 165 сантиметри, но носи чевли со специјални влошки што го прават да достигне 170 см, се бори со своите 130 килограми, најголема...
ЛајфстајлСцена

Славниот пар разменуваше бизарни бакнежи, веднаш се јави Џастин Бибер: „Чудни сте“ (ВИДЕО)

Igor
Пејачката Камила Кабело и пејачот Шон Мендес покажаа како се бакнуваат, а тоа го изведоа на прилично бизарен начин, лижејќи го лицето еден на друг...