34.8 C
Скопје
15:40 - 24 јуни, 2024

Ознака : џастин

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) „Ќе плачеш кај мајка ти како минатиот пат?“ Џастин Тимберлејк одговори на извинувањето на Бритни Спирс, а таа му се закани со правна постапка!

Еспресо
Џастин Тимберлејк одговори на извинувањето на Бритни Спирс за време на неговиот настап: пејачката се огласи на социјалните мрежи за да побара прошка од оние...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Џастин Бибер се маскираше и ги пречекуваше фановите на серијата „Пријатели“, кога го препознаа нивната реакција стана хит (ВИДЕО)

Еспресо
Популарниот пејач Џестин Бибер (26) одлучи да ги проба своите актерски способности и добро да се забавува, па се појави на сетот на култната серија...
Uncategorized

По неа врескаа милиони, потоа доживеа НЕРВЕН СЛОМ и ги загуби децата, а сега се бори да си ја врати СЛАВАТА (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Поп принцезата Бритни Спирс денес го прославува својот 38 роденден, а важи за една од најпопуларните пејачки на планетата. Врвот во својата слава го доживеа...
ЛајфстајлСцена

Хејли и Џастин Бибер ГИ ЗАПАЛИЈА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ со сексипилни фотки (ФОТО)

Igor
Хејли и Џастин Бибер ја открија новата линија за долна облека на Келвин Клајн само неколку дена по нивната гламурозна свадбена церемонија. View this post...
ЛајфстајлСцена

Славниот пар разменуваше бизарни бакнежи, веднаш се јави Џастин Бибер: „Чудни сте“ (ВИДЕО)

Igor
Пејачката Камила Кабело и пејачот Шон Мендес покажаа како се бакнуваат, а тоа го изведоа на прилично бизарен начин, лижејќи го лицето еден на друг...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Џастин Бибер го предизвика Том Круз, Мекгрегор ќе ја организира борбата (ФОТО)

Igor
Музичката ѕвезда Џастин Бибер (25) го предизвика актерот Том Круз (56) да се бори со него во УФЦ меч. Канадскиот пејач се огласи на Твитер...