11.8 C
Скопје
22:24 - 29 февруари, 2024

Ознака : бакнежи

СветСлајдерСцена

(Фото) Џенифер Лопез и Бен Афлек се бакнуваат во уста среде улица: Сакаат да им покажат на сите дека немаат проблеми во бракот

Еспресо
Џенифер Лопез и Бен Афлек се „уловени“ од папараците како се бакнуваат на улиците на Беверли Хилс. Jennifer Lopez and husband Ben Affleck share a...
СветСлајдерСцена

(Видео) Енрике Иглесијас страсно се бакнува со обожавателка и предизвика гнев кај фановите

Еспресо
Енрике Иглесијас на својот Инстаграм профил објави видео на кое се бакнува со обожавателка која присуствувала на неговиот концерт во Лас Вегас. Видеото доловува како...
Интима

Што е тоа што ви го уништува сексуалниот живот?

Еспресо
Добриот секс со партнерот е нешто што секој го посакува. Дури и во долгите врски партнерите прават грешки за време на сексот. Но зошто е...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(ВИДЕО) ЦМОК, ЦМОКот и баци-раката на принц Чарлс на средба со убавата кралица Летиција: Ова се вика ЏЕНТЛМЕН, иако смешно изгледа!

Еспресо
Ама чуден кралски пар! Принцот и кралицата заедно учествуваа на отворањето на шпанската галерија во Окленд, Англија. Срдечна средба, како што покажуваат фотографиите на денот:...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

АЦА ЛУКАС РАЗМЕНУВА БАКНЕЖИ И НЕЖНОСТИ СО НЕГОВАТА МЕНАЏЕРКА: Дали каде што има чад има и оган?!

Еспресо
Откако Аца Лукас крена голема прашина со учеството на српскиот избор за претставник на  „Евровизија“, пејачот не престанува да биде една од главните теми во...
АстроСлајдерХороскоп

КОИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ СЕ БАКНУВААТ НАЈДОБРО: Овен, Рак, Бик?

И. Т.
Раковите се многу нежни додека се бакнуваат, а од тие бакнежи извира чиста љубов. Бикот, од друга страна, е многу страстен знак што бакнувањето го...
СветСлајдерСцена

Се роди нова љубов: Лили Роуз Деп и Остин Батлер фатени на дело! (ФОТО)

jasmina.kantardzieva
Манекенката и актерка беше фотографирана со колегата Остин Батлер, поранешен на Ванеса Хаџенс. Изгледа дека љубовта процвета меѓу двајцата! Има нова љубов во срцето на...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кети Пери е преплашена, но и многу внимателна за време на пандемијата! (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Кети Пери и актерот Орландо Блум моментално го чекаат своето прво заедничко дете, што пејачката го соопшти покажувајќи го трудничкиот стомак во својот нов...
СветСцена

Кејт Бекинсејл предизвика вистинска драма со бакнежот со нејзината колешка! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Актерката која на многумина им го одзима здивот поради својата убавина и младоликост, веќе некое време привлекува негативни и коментари со потсмев поради своето однесување...
ЛајфстајлСцена

Лежерен аутфит и бакнежи во јавност: МЕГАН МАРКЛ повторно ги КРШИ ПРАВИЛАТА (ФОТО)

Igor
Британската војвотка Меган Маркл повторно ги крши правилата. Таа и Хари се наоѓаат на африканската турнеја, а војвотката за посетата на хуманитарната организација “Waves for...