20.8 C
Скопје
05:03 - 15 јули, 2024

Ознака : орландо блум

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Орландо Блум го покажа згодното тело на плажа во Италија: Кети Пери во фит форма

еспресо
Славната двојка Кети Пери и Орландо Блум и годинава се вратија на одмор во Сардинија, Италија, каде што често одмораат од 2016 година. „Entertainment Tonight“...
СветСлајдерСцена

(Видео) Шармантен настап на Орландо Блум, запеа и ги разнежни сите во пабот: „Не зборува пивото од мене“

Еспресо
Орландо Блум ги изненади присутните во пабот Алма во Виндзор, кога во еден момент реши да го земе микрофонот и да запее, качувајќи се на...
СветСлајдерСцена

Кејти Пери стави крај на шпекулациите за наводната криза низ која минува со Орландо Блум

Еспресо
Пејачката Кејти Пери стави крај на шпекулациите за наводната криза низ која минува со нејзиниот партнер Орландо Блум, а кои настанаа откако беше видена во...
СветСлајдерСцена

(ВИДЕО) КЕТИ ПЕРИ ЈА ОТКРИ НАЈЛОШАТА НАВИКА НА ОРЛАНДО БЛУМ: Ќе се згрозите!

М.Р.
Еден од најголемите холивудски заводници има една лоша навика од која се згрозува и неговата сопруга. Светски познатиот актер Орландо Блум неодамна го прослави својот...
СветСлајдерСцена

(ВИДЕО) ОВА НЕ Е СЦЕНА ОД ФИЛМ: Бестрашниот Орландо Блум сурфа над голема бела ајкула

И. Т.
Актерот Орландо Блум е снимен како сурфа на даска во Малибу, а под него одеднаш се појави огромна ајкула. Имено, иако ова изгледа како актерот...
СветСцена

Кејти Пери со прекрасна честитка за роденденот на Орландо Блум

Еспресо
Пејачката Кејти Пери му го честиташе роденденот на својот вереник Орландо Блум на својот инстаграм – профил, каде објави неколку нивни фотографии. Со емотивна порака,...
СветСлајдерСцена

ВИДЕО: Миранда Кер – Ја обожавам Кети Пери, Орландо најде личност која го весели!

Еспресо
Супермоделот Миранда Кер има само пофални зборови за Орландо Блум и Кети Пери…Миранда Кер се појави во емисијата на актерката Дру Баримор и и раскажа...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кети Пери е преплашена, но и многу внимателна за време на пандемијата! (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Кети Пери и актерот Орландо Блум моментално го чекаат своето прво заедничко дете, што пејачката го соопшти покажувајќи го трудничкиот стомак во својот нов...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Исто како во филмот „40 дена, 40 ноќи“: Славниот актер призна дека подолго време живеел без секс!

Еспресо
Дали се сеќавате на филмот „40 дена, 40 ноќи“, во кој актерот Џош Хартнет одлучи да живее без секс во следните 40 дена, бидејќи го...
Филм и ТВ

„Си одиме дома“: Орландо Блум откри дека снимањето на неговата серија е прекинато поради коронавирусот

Еспресо
Актерот Орландо Блум се огласи од Прага и откри дека снимањето на серијата „Carnival row“, во која тој игра, откажана е поради страв од актуелниот...