20.8 C
Скопје
04:56 - 15 јули, 2024

(Фото) Орландо Блум го покажа згодното тело на плажа во Италија: Кети Пери во фит форма

Славната двојка Кети Пери и Орландо Блум и годинава се вратија на одмор во Сардинија, Италија, каде што често одмораат од 2016 година.

„Entertainment Tonight“ сподели повеќе фоографии од двајцата – Пери изгледа фит во кафено бикини и очила за сонце, а Блум ги покажува своите мускули во сини гаќички за капење.

Тие беа забележани како се релаксираат на плажа во Порто Черво со нивната ќерка, 4-годишната Дејзи Дов.

„Моќната двојка изгледаше во секој поглед како многу расположени родители додека внимателно го гледаа нивното единствено дете како се плиска заедно со нив во водата“, објави Дејли мејл во понеделникот. „Очигледно е дека поминуваат одлично време заедно бидејќи споделуваа насмевки и погледи полни со љубов еден кон друг“.
Според изворот, Блум нуркал во водата, што било „на големо задоволство на неговата ќерка“.

Среќата е блиску: Три хороскопски знаци кои ќе имаат среќа на средината на летото

Слични објави

Шенен Доерти беше подготвена за нејзината смрт однапред: „Не парите, туку остануваат спомените…“

еспресо

(Фото) Српската убавица Нина Сеничар и ѕвездата на „Топ ган“ станаа родители по вторпат

Еспресо

(Фото) Има 76 години и неверојатно тело! Српската дизајнерка Верица Ракочевиќ покажа како изгледа во костим за капење!

Еспресо

Почина актерката Шенон Доерти, по долгата борба со ракот

Еспресо

Каде била Меланија Трамп за време на обидот за атентат на сопругот: Еве ги деталите

еспресо

(Видео) Обид за атентат на Доналд Трамп: Се промени рејтингот на поранешниот американски претседател

еспресо
Се вчитува....