03:26 - 23 јуни, 2024

Ознака : кети пери

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Пред да ја најдат во несвест, Мадона била со Кети Пери: Со часови работеле на заедничка песна

Еспресо
Кралицата на попот Мадона неодамна беше хоспитализирана откако беше пронајдена во несвест во нејзиниот дом. Според „Дејли мејл“, таа со часови пред тоа била во...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Кети Пери се бореше да си го најде местото на крунисувањето на Чарлс: Видеото стана хит, а се „приклучи“ и Џон Траволта

Еспресо
Кети Пери беше една од гостите поканети на крунисувањето на кралот Чарлс III. Пејачката беше инаку задолжена за музичкото шоу по церемонијата, но ѝ се...
СветСлајдерСцена

(ВИДЕО) КЕТИ ПЕРИ ЈА ОТКРИ НАЈЛОШАТА НАВИКА НА ОРЛАНДО БЛУМ: Ќе се згрозите!

М.Р.
Еден од најголемите холивудски заводници има една лоша навика од која се згрозува и неговата сопруга. Светски познатиот актер Орландо Блум неодамна го прослави својот...
СветСлајдерСцена

ВИДЕО: Миранда Кер – Ја обожавам Кети Пери, Орландо најде личност која го весели!

Еспресо
Супермоделот Миранда Кер има само пофални зборови за Орландо Блум и Кети Пери…Миранда Кер се појави во емисијата на актерката Дру Баримор и и раскажа...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кети Пери се соблече во новиот спот и покажа како навистина изгледа женското тело за време на бременоста! (ВИДЕО)

Еспресо
Американската пејачка Кети Пери денес го објави спотот за својата песна „Daisies“, во кој отиде еден чекор подалеку. View this post on Instagram 12 hours...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кети Пери е преплашена, но и многу внимателна за време на пандемијата! (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Кети Пери и актерот Орландо Блум моментално го чекаат своето прво заедничко дете, што пејачката го соопшти покажувајќи го трудничкиот стомак во својот нов...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кети Пери побегна од хотелот во кој беше Том Хенкс, кој е заразен со коронавирус! (ФОТО)

Еспресо
Бремената Кети Пери (35) отпатува од Австралија откако престојуваше во истиот хотел како Том Хенкс (63) и неговата сопруга Рита Вилсон (63) кои се заразени...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кети Пери и Орландо Блум ја одложија венчавката поради коронавирусот

Еспресо
Пејачката Кети Пери (35) и нејзиниот партнер, актерот Орландо Блум (43) наводно одлучија да ја откажат својата венчавка поради страв од коронавирусот, пишува магазинот „People“....
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кети Пери потврди дека е бремена, а веста ја откри во новиот спот (ВИДЕО)

Еспресо
Пејачката Кети Пери конечно го објави долгоочекуваниот спот за песната „Never Worn White“, но исто така сподели и прекрасна вест. Таа е бремена и го...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кети Пери се онесвести на сред емисија! (ФОТО)

Еспресо
Кети Пери се онесвести на сред снимањето на емисијата „Американски Идол“. Пејачката почувствувала гас, а потоа многу ѝ се слошило и ја заболело глава. Се...