34.8 C
Скопје
15:44 - 24 јуни, 2024

Ознака : емили ратајковски

СветСлајдерСцена

И бившиот на Ратајковски е сексуален предатор: Девојки изнесоа тврдења дека Себастијан Бир-МекКлард им ветувал улоги во замена за секс

Еспресо
Поранешниот сопруг на Емили Ратајковски, Себастијан Бир-МекКлард е обвинет за сексуално недолично однесување, пренесува Варајети. Обвиненијата против продуцентот беа изнесени од неколку девојки одеднаш.  ...
СветСлајдерСцена

Емили Ратајковски моли проштевање од Оливија Вајлд: „Не сакам да бидам дел од љубовен триаголник со мојата пријателка“

Еспресо
Манекенката Емили Ратајковски сега „моли“ за прошка од Оливија Вајлд, откако видеото на кое таа и Хари Стајлс се бакнуваат во Јапонија стана вирално. Изгледа...
СветСлајдерСцена

(Видео) И буквално љубов на турнејата Love On Tour на Хари Стајлс: Страсен бакнеж со Емили Ратајковски

Еспресо
Манекенката Емили Ратајковски и пејачот Хари Стајлс беа мета на објективите на папараците во Токио. Видеото на кое особено се гледа моментот на нивниот бакнеж,...
СветСлајдерСцена

(Фото) Емили Ратајковски е најпрекрасна кога е угол гола: Искрена фотосесија која ги збудале фановите

Еспресо
Американскиот модел и дизајнерка Емили Ратајковски ги почести своите фанови на социјалните мрежи со искрена фотосесија. 31-годишната манекенка позираше целосно гола на сива позадина, покривајќи...
СветСлајдерСцена

Толку од љубовта: Емили Ратајковски и Пит Дејвидсон се разделија

Еспресо
Емили Ратајковски и Пит Дејвидсон решија да се разделат по еден месец врска. Ова го пренесува Page Six. „Нивната романса се претвори во пријателска врска....
ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

Емили Ратајковски „фатена“ на дело со ново момче: Трет љубовник за три месеци

Еспресо
Манекенката Емили Ратајковски е снимила како се бакнува со своето ново момче, а фотографиите осамнаа на Дејли меил. Емили Ратајковски и нејзиното ново момче, уметникот...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Емили Ратајковски го краси календарот Пирели 2023, еве кои убавици ѝ прават друштво

Еспресо
Бела Хадид, Карли Клос, Ешли Греам, Емили Ратајковски и Кара Делевињ се дел од 14-те модели кои позираат за славниот календар на Пирели за 2023...
СветСлајдерСцена

(Фото) Први фотографии од вљубените Емили Ратајковски и Пит Дејвидсон: Прегратка која кажува сè!

Еспресо
Манекенката Емили Ратајковски и актерот Пит Дејвидсон беа забележани од новинарите на вечерен состанок. Фотографиите на парот се појавија на веб-страницата PageSix.   View this...
СветСлајдерСцена

Емили Ратајковски ги подгрева гласините за романсата со Пит Дејвидсон

Еспресо
Манекенката Емили Ратајковски ги подгрева гласините за врската со актерот и поранешно момче на Ким Кардашијан, Пит Дејвидсон. Американската поп-пејачка Дион Ворвик на својот личен...
СветСлајдерСцена

Емили Ратајковски се забавува со поранешното момче на Ким Кардашијан: Бред Пит оставен поради Пит Дејвидсон?

Еспресо
Манекенката Емили Ратајковски е во врска со актерот и поранешно момче на Ким Кардашијан, Пит Дејвидсон, пренесува DeuxMoi. Веста се прошири и на социјалните мрежи....