Ознака : кејти пери

Свет Сцена

Кејти Пери со прекрасна честитка за роденденот на Орландо Блум

Еспресо
Пејачката Кејти Пери му го честиташе роденденот на својот вереник Орландо Блум на својот инстаграм – профил, каде објави неколку нивни фотографии. Со емотивна порака,...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Исто како во филмот „40 дена, 40 ноќи“: Славниот актер призна дека подолго време живеел без секс!

Еспресо
Дали се сеќавате на филмот „40 дена, 40 ноќи“, во кој актерот Џош Хартнет одлучи да живее без секс во следните 40 дена, бидејќи го...
Лајфстајл

Фантастични настапи на доделувањата на наградите Греми

Еспресо
На доделувањето на наградите Греми секоја година има по неколку фантастични настапи. Таков беше настапот на Бијонсе во 2017 година. Таа на бината ги славеше...
Uncategorized

Знаете што прави Баба Мраз еден ден после Божиќ? Кејти Пери го има одговорот! (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Американската пејачка Кејти Пери (34) на социјалните мрежи се пофали со божиќни фотографии со кои ги воодушеви своите обожаватели. За потребите на снимање на спотот...
Лајфстајл Сцена

Орландо Блум сака да има деца со Кејти Пери!

Igor
Актерот Орландо Блум (42) во едно недамнешно интервју изјавиле дека сака да основа поголемо семејство со пејачката и негова вереничка, Кејти Пери, пишува news18.com. „Навистина...
Лајфстајл Сцена

НЕ ЗНААТ ШТО СО ПАРИТЕ: Нема да верувате колку пари дал Николас Кејџ за неговиот миленик ОКТОПОД (ФОТО)

Igor
Многу светски ѕвезди имаат прилично бизарни барања кога станува забор за настапите или за проектите на кои работат. Постојат и такви кои подеднакво чудно живеат...
Лајфстајл Сцена

Се омажи БИВШАТА ДЕВОЈКА на принцот Хари: Венчаницата е правена РАЧНО 640 часа, погледнете како изгледа

Igor
Познатата пејачка Ели Гудинг (32) во јавноста позната и како бивша девојка на принцот Хари, на луксузна церемонија се омажи за трговецот со уметнички дела,...
Лајфстајл Сцена

РУСКА ВОДИТЕЛКА ТВРДИ: Кејти Пери пијана ме прогонуваше, едвај се одбранив!

Igor
Обвинувањата за насилство од страна на Кејти Пери не престануваат. Откако нејзиниот пријател Џош Клос ја обвини дека го презентирала неговото голо тело пред пријателите,...
Лајфстајл Сцена

МАНЕКЕНОТ УДРИ ПО КЕЈТИ ПЕРИ: Заедно снимавме спот, а потоа ме соблече пред пријателите!

Igor
Џош Клос, кој се појави заедно со Кејти Пери во спотот за „Teenage Dream“ изнесе страшни обвинувања против нејзе. Тој тврди дека откако го снимиле...
Лајфстајл Сцена

ВИШОК КИЛОГРАМИ И ЦЕЛУЛИТ: Злобните јазици БРУТАЛНИ со популарната пејачка (ФОТО)

Igor
Кејти Пери и Орландо Блум се на одмор во Италија, но ни таму не успеаја да им избегаат на папараците. Кејти на фотографиите е во...