20.8 C
Скопје
05:08 - 15 јули, 2024

Ознака : николас кејџ

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Николас Кејџ по апсењето на синот се појави во јавност со младата сопруга: Му се гледа мака на лицето

еспресо
Николас Кејџ за прв пат по долго време излезе во јавност со сопругата. Тие се појавија заедно на премиера на филм во кој глуми славниот...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Синот на Николас Кејџ пак во затвор, се обидел да ја убие мајка си: Ја нападнал во лудило на ментална криза

еспресо
Синот на познат актер во лудилото на менталната криза за малку ќе ја убиел својата мајка. Вестон Кејџ, син на познатиот актер Николас Кејџ, е...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Николас Кејџ на Оскарите во друштво на петтата сопруга: Рико е 31 година помлада од него

еспресо
Актерот Николас Кејџ на црвениот тепих се појави со сопругата Рико, 31 година помлада од него. 60-годишниот Николас Кејџ и 29-годишната Рико Шибата присуствуваа на...
СветСлајдерСцена

Николас Кејџ ги шокираше фановите: „Се сеќавам кога бев во утробата на мајка ми“

Еспресо
Актерот Николас Кејџ (59) гостуваше во телевизиска емисија каде одговараше на брзи прашања и во таа прилика, на прашањето за неговото најрано сеќавање, рече дека...
СветСлајдерСцена

Николас Кејџ ја коментира смртта на поранешната сопруга Лиза Мари Присли: „Наоѓам одредена утеха во тоа што таа повторно е заедно со синот“

Еспресо
Холивудскиот актер Николас Кејџ проговори за својата поранешна сопруга Лиза Мари Присли, која почина на 12 јануари. 59-годишната славна личност ги сподели своите спомени за...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

На што сè се спремни глумците за добра улога: Хоакин Финикс ослабел 26 кг, а Натали Портман ја избричила главата

Еспресо
Многу актери морале да поминат интензивен психички и физички тренинг и да пребродат разни препреки за да добијат улога. Тука не мислиме на голотија или...
СветСлајдерСцена

Додека смртта не нè раздели или пак не? Браковите на некои познати личности траеле помалку од мамурлакот на свадбата

Еспресо
Дека славните знаат да изберат погрешно докажуваат бројните ѕвезди кои и покрај тоа што се заколнале на верност во добро и во лошо, брзо се...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

КОЈА Е РИКО ШИБАТА? Многу мистерии околу сопругата на Николас Кејџ со која чека дете

Еспресо
58-годишниот актер на Николас Кејџ очекува дете со својата петта сопруга Рико Шибата која е значајно помлада од него – цели 26 години. Но која...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Петта сопруга, трето дете: НИКОЛАС КЕЈЏ очекува девојченце со 27-годишната Рико Шибата, ГО ОТКРИ И ИМЕТО НА БЕБЕТО!

Еспресо
Холивудската ѕвезда Николас Кејџ ќе стане татко по трет пат, овој пат со својата петта сопруга, 27-годишната Рико Шибата, како што најави самиот актер. Актерот,...
СветСлајдерСцена

ПОВТОРНО ЌЕ СТАНЕ ТАТКО: Николас Кејџ очекува бебе со петтата сопруга

Еспресо
Николас Кејџ и петтата сопруга Рико Шибата открија дека чекаат бебе. Ова ќе биде трето дете на холивудската ѕвезда по синовите Кал-Ел Копола (16) и...