6.8 C
Скопје
02:48 - 27 февруари, 2024

Ознака : натали портман

Ви ПрепорачувамеЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(Фото) Елизабета Ѓоргиевска во друштво на Натали Портман: „Ние, жените, водиме битки на неколку фронтови“

Еспресо
Првата дама Елизабета Ѓоргиевска на социјалните мрежи сподели момент од средбата со глумицата Натали Портман која се случи во рамките на 78. Генералното собрание на...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Натали Портман се смири со неверниот сопруг: Глумицата изгледа тажна

Еспресо
Ѕвездената двојка со синот Алеф присуствуваше на фудбалски натпревар во Сиднеј. 42-годишната американска актерка Натали Портман беше забележана во јавноста со својот сопруг по гласините...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Близок извор до Натали Портман ги коментира гласините за нејзиниот развод: „Мрази што неверството на Бенџамин ја прави да се чувствува немоќно“

Еспресо
Близок извор до 42-годишната американска актерка Натали Портман ги коментираше гласините за разводот на ѕвездата, пишува Дејли Мејл. И покрај фактот дека на Интернет активно...
СлајдерСцена

Натали Портман сепак не може да премине преку неверството на сопругот: Реши да се разведе по 11 години брак

jasmina.kantardzieva
Наградуваната актерка Натали Портман минува низ многу тежок период во животот откако во јавноста протекоа гласини дека нејзиниот сопруг Бенџамин Милепид имал афера. Парот кој...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Неверниот сопруг на Натали Портман бара прошка од глумицата: По аферата со младата активистка, пишман

Еспресо
Сопругот на Натали Портман побарал од неа прошка откако ј изневерил со млада активистка. Natalie Portman’s husband Benjamin Millipied allegedly had an affair https://t.co/x5ImOtbxzg pic.twitter.com/GzNk7WA4Po...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

На што сè се спремни глумците за добра улога: Хоакин Финикс ослабел 26 кг, а Натали Портман ја избричила главата

Еспресо
Многу актери морале да поминат интензивен психички и физички тренинг и да пребродат разни препреки за да добијат улога. Тука не мислиме на голотија или...
СветСлајдерСцена

Натали Портман и Серена Вилијамс станаа сопственички на женска фудбалска екипа

Еспресо
Оскаровката Натали Портман заедно со четирикратната олимписка шампионка и 23-кратна освојувачка на грен слем титули, Серена Вилијамс, станаа косопственички на нов фудбалски клуб во Националната...
Секојдневие

Сите зборуваат за малиот детаљ на наметката која ја носеше Натали Портман (ФОТО)

Еспресо
На овогодинешните Оскари, Натали Портман сакаше да зборува за жените. И тоа не за било кои жени, туку оние на кои неправедно им побегна номинација....
Здрави навики

Најприближни до совршенство: Ова се најубавите 10 жени на планетата

Igor
Се верува дека совршеното лице е она што е сосема симетрично, односно на кое двете страни му се потполно еднакви, пишува Стил. Оваа формула на...
ЛајфстајлСцена

Актерката облече мал тесен фустан со ДЕКОЛТЕ до папок (ФОТО)

Igor
Актерката Натали Портман (38) се појави на премиерата на филмот „Lucy In The Sky“ во Лос Анџелес. Таа за оваа прилика облекла „мал црн фустан“,...