18:58 - 20 април, 2024

Ознака : женска

СветСлајдерСцена

Натали Портман и Серена Вилијамс станаа сопственички на женска фудбалска екипа

Еспресо
Оскаровката Натали Портман заедно со четирикратната олимписка шампионка и 23-кратна освојувачка на грен слем титули, Серена Вилијамс, станаа косопственички на нов фудбалски клуб во Националната...
Секојдневие

ВАКА ТРЕБА ДА ИЗГЛЕДА ИДЕАЛНАТА ЖЕНСКА ФИГУРА: Многумина нема да се сложат, но НАУЧНИЦИТЕ ГО КАЖАА СВОЕТО (ФОТО)

Igor
Излезе дека фигурата кон која повеќето жени се насочуваат и за неа мечтаат, односно витката линија, не е воопшто идеална. Запознајте се, оваа прекрасна девојка...