23.8 C
Скопје
04:52 - 23 јуни, 2024

Ознака : кажаа

ЛајфстајлСцена

Актерката за последните денови: Ми кажаа да се ПОДГОТВАМ ЗА СМРТТА (ФОТО)

Igor
Речиси една година откако и беше дијагностицирана мултипла склероза, актерката Селма Блер изјави дека и снемало опции да ја ублажи болката и физичките потешкотии поради...
ЛајфстајлСцена

Мелани Грифит (61) облече минијатурен шорц, но годините го кажаа своето (ФОТО)

Igor
Годините го направиле своето, Мелани Грифит остаре, но изгледа дека никој тоа не и го кажал. 61- годишната актерка облече мини тексас шорц и целосно...
Секојдневие

ВАКА ТРЕБА ДА ИЗГЛЕДА ИДЕАЛНАТА ЖЕНСКА ФИГУРА: Многумина нема да се сложат, но НАУЧНИЦИТЕ ГО КАЖАА СВОЕТО (ФОТО)

Igor
Излезе дека фигурата кон која повеќето жени се насочуваат и за неа мечтаат, односно витката линија, не е воопшто идеална. Запознајте се, оваа прекрасна девојка...