Ознака : минијатурен

Лајфстајл Сцена

Рита Ора во минијатурен фустан го покажа бујното деколте (ФОТО)

Igor
Рита Ора на Париската модна недела се појави во фустанче кое и задаваше многу проблеми. Прекрасната пејачка ги покажа сите атрибути во светликавата креација, а...
Лајфстајл Сцена

Кејт Мос во минијатурен костим за капење изгледа беспрекорно (ФОТО)

Igor
Славната манекенка Кејт Мос и нејзиниот 13 години помлад дечко, германскиот аристократ и фотограф Николаи вон Бисмарк, одлучија да земат малку слободно време за себе...
Лајфстајл Сцена

Мелани Грифит (61) облече минијатурен шорц, но годините го кажаа своето (ФОТО)

Igor
Годините го направиле своето, Мелани Грифит остаре, но изгледа дека никој тоа не и го кажал. 61- годишната актерка облече мини тексас шорц и целосно...