10.8 C
Скопје
01:28 - 15 април, 2024

Ознака : бујното

ЛајфстајлСцена

Рита Ора во минијатурен фустан го покажа бујното деколте (ФОТО)

Igor
Рита Ора на Париската модна недела се појави во фустанче кое и задаваше многу проблеми. Прекрасната пејачка ги покажа сите атрибути во светликавата креација, а...