21.8 C
Скопје
18:06 - 30 мај, 2024

Ознака : покажа

СветСлајдерСцена

ФОТО: Идентични пижами и џиновска елка – Селин Дион за празникот конечно ги покажа трите сина

Еспресо
Славната канадска пејачка ја помина Бадниковата вечер со своите три сина… Канадската пејачка и една од најдобрите музичарки во светот Селин Дион (52) објави навистина...
СветСлајдерСцена

ФОТО: Најпознатата домаќинка Марта Стјуарт (79) покажа како изгледа – Нејзината фотографија воодушеви многумина!

Еспресо
Професионалната домаќинка изгледа го знае рецептот за добриот изглед…Таа е божица меѓу домаќинките и во својата бранша е неприкосновена веќе четири децении. Иако има 79...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кардашијан сподели фотографии со кои покажа дека со нејзиниот брак се е во ред (ФОТО)

Анита Митровска
Раперот Канје Вест го прослави 43-от роденден, а по тој повод неговата сакана сопруга Ким Кардашијан пред целиот свет покажа колку тој и значи. Таа...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Со уметност против корона: Ентони Хопкинс компонираше валцер, а сега покажа и како слика (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Легендарниот актер Ентони Хопкинс (82) не губи време во изолацијата и тотално и се посвети на уметноста. Како на музичката, така и на ликовната. Да...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Шерон Стоун го покажа скриениот талент: Сликата која ја наслика ги воодушеви сите (ФОТО)

Еспресо
Како и многу луѓе ширум светот, така и Шерон Стоун се наоѓа во изолација со цел да се заштити од коронавирусот. Актерката настојува деновите во...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ангелот на кој годините не му можат ништо – Згодната Бразилка повторно го покажа совршеното тело! (ФОТО)

Еспресо
Супермоделот Алесандра Амбросио (38) со новите фотографии докажа дека таа воопшто не е подготвена за пензија! Манекенката и поранешниот ангел на „Викторија сикрет“ го покажа...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Ивана направи секси долна облека од тоалетна хартија и покажа како и стои (ФОТО)

Еспресо
Најпознатата хрватска навивачка Ивана Кнол ја искористи големата побарувачка за тоалетна хартија и покажа како таа ги користи своите залихи. Таа позира клечејќи покрај едно...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Згодниот инфлуенсер се тестираше за корона, а додека ги чека резултатите покажа што прави во карантин (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Згодниот бразилски инфлуенсер Еразмо Вијана не паничи и има ведар дух, иако само што се тестираше за коронавирус… Светот во моментот се бори со коронавирусот,...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Сергеј Четковиќ покажа што прави во домот – Неговата порака ќе допре до многумина (ВИДЕО)

Еспресо
Пејачот со видео од својата кујна ги воодушеви фановите, но испрати и многу важна порака… Уште еден пејач кој апелира сите да не излегуваат од...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кендал Џенер го покажа задникот во „лава“ бикини (ФОТО)

Еспресо
Манекенката Кендал Џенер повторно позираше во минијатурно бикини, а поради сексапилната поза собра повеќе од милион лајкови… Популарната манекенка Кендал Џенер (24) се угледа на...