Шерон Стоун го покажа скриениот талент: Сликата која ја наслика ги воодушеви сите (ФОТО)

Како и многу луѓе ширум светот, така и Шерон Стоун се наоѓа во изолација со цел да се заштити од коронавирусот.

Актерката настојува деновите во карантин да и бидат поинтересни, па така таа се одлучи да слика.

Шерон Стоун на Инстаграм се пофали дека ја завршила својата прва слика.

Дека таа е талентирана и дека одлично ја завршила својата задача, сведочат и пофалбите кои ги доби од пријателите и фановите.

инстаграм

 

Слични објави

„Скопје убави нозе те газат“: Модна писта или пешачки, по оваа црнокоса девојка сите „фрлија“ поглед (ФОТО)

Igor

Ким Кардашијан открива детали од страшниот грабеж: Гледав во пиштолот и си реков, СЕГА ЌЕ УМРАМ!

Igor

Мерил Стрип го продава станот во Њујорк за 18 милиони евра, погледнете како изгледа (ВИДЕО)

Igor

Пензионерка која мами погледи (ФОТО)

Igor

Лејди Гага одлучи да се самоизолира: Сега се дружам со моите кучиња! (ФОТО)

Еспресо

Прва средба помеѓу Душко Тошиќ и Огнен Врањеш по се*с скандалот: Се гледале во очи и … (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

2 × 3 =

Слични објави

Како Тејлор Свифт се подготвувала за улогата во „Мачки“?: Облечена како мачка пие млеко од сад ставен на под

Слободен печат

Три милиони прегледи за два часа: Емили покажа сè! (ФОТО)

Еспресо

Наоми Кембел, Синди Крафорд, Клаудија Шифер: Интригантни кралици на модните писти (ФОТО)

Igor

Солен пилинг за лице и тело за младешка и негувана кожа (РЕЦЕПТ)

Igor

Цеца за свадбата на Вељко: Не знам ништо, вие повеќе знаете од мене! (ФОТО)

Igor

Пејачката Елена Велевска е горда мајка: Нејзините три деца снимија заедничка песна, синот Марко рапува! (ВИДЕО)

Васко Спасоски