Tag : талент

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Шерон Стоун го покажа скриениот талент: Сликата која ја наслика ги воодушеви сите (ФОТО)

Еспресо
Како и многу луѓе ширум светот, така и Шерон Стоун се наоѓа во изолација со цел да се заштити од коронавирусот. Актерката настојува деновите во...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Еден од омилените тајни агенти си пронајде нова професија (ФОТО)

Еспресо
Пирс Броснан е еден од омилените холивудски заводници и актери кои го играа ликот на Џејмс Бонд. Тој веќе 19 години и е верен на...
Сцена Хороскоп

Хороскопски знаци со најголем талент за лажење

Igor
Некогаш, лагата е единствениот начин да се избегне расправија, иако помеѓу луѓето и понатаму владее ставот дека подобро е да се каже безусловната вистина. Без...