Tag : актерката

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Еспресо
Актерката Анџелина Џоли има сериозна здравствена криза, а како што наведува овој таблоид, таа на почетокот на годината доживеала нервен слом. – Анџелина едвај може...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Шерон Стоун го покажа скриениот талент: Сликата која ја наслика ги воодушеви сите (ФОТО)

Еспресо
Како и многу луѓе ширум светот, така и Шерон Стоун се наоѓа во изолација со цел да се заштити од коронавирусот. Актерката настојува деновите во...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Како сестри – нема да поверувате! Погледнете како изгледа мајката на Никол Кидман (ФОТО)

Еспресо
За убавата актерка Никол Кидман многумина коментираат дека годините не и можат ништо и дека таа совршено изгледа. Но, таа неколку пати се најде и...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Вреди повеќе од 70 милиони – Актерката од ,,Вовед во анатомија” е една од најплатените актерки во светот

Еспресо
Елен Помпео е една од најплатените ТВ актерки, а на гледачите им е позната од филмот „Catch Me If You Can“, серијалот ,,Вовед во анатомија”...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Од три врски доби три деца: Актерката Кејт Хадсон се надева дека ќе има уште прилики да раѓа деца! (ФОТО)

Еспресо
Чувствувам дека се уште не сум завршила со раѓањето, изјави познатата холивудска актерка… Актерката Кејт Хадсон (40) само што се врати од породилното отсуство и...
Стил Тренд

Актерката ужива да го менува својот изглед! Ќе ве воодушеви новата боја на косата на Мила Кунис! (ФОТО)

Еспресо
Мила Кунис остана доследна на темните тонови на косата, кои според мислењето на многумина најдобро ѝ прилегаат, но сепак на едно случување се појави со...
Лајфстајл Сцена

Актерката на која операциите и ја уништија кариерата: Мег Рајан наполни 58 години (ФОТО)

Igor
– Би било сјајно кога луѓето би сфатиле дека ѕвездите се само луѓе со сите свои слабости и недостатоци, а не безгрешни идоли, изјави во...
Лајфстајл Сцена

Актерката на необичен начин го полира подот: За тоа ви е потребна само една мачка (ВИДЕО)

Igor
Кога ви треба помош во обавувањето на домашните работи, сетете се на вашите миленичиња. Паркетот ќе ви сјае онолку колку што го чистите и полирате,...
Лајфстајл Сцена

Лидија Вукиќевиќ топлес го запали интернетот: Актерката покажа како ужива во Македонија! (ФОТО)

Igor
Српската актерка Лидија Вуќичевиќ моментално е во посета на нашата земја, а престојува во хотел, од каде таа одлучи да им покаже да своите следбеници...
Лајфстајл Сцена

Актерката за последните денови: Ми кажаа да се ПОДГОТВАМ ЗА СМРТТА (ФОТО)

Igor
Речиси една година откако и беше дијагностицирана мултипла склероза, актерката Селма Блер изјави дека и снемало опции да ја ублажи болката и физичките потешкотии поради...