Tag : кујната

Инспирација и совети

Практично, а совршено чисти: Направете ваша „тоалет бомба” од состојки кои СИГУРНО ги имате во кујната! (ВИДЕО)

Еспресо
Домашнно средство за чистење на ве-це школката кое се прави брзо и лесно, од само неколку едноставни состојки. Сами направете домашно средство за чистење на...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Шерон Стоун: „Ме удри гром, одлетав преку целата кујна и удрив во фрижидерот – среќна сум што преживеав“

Еспресо
Филмската ѕвезда се присети на немилиот настан, а како се точно се случило, таа раскажа во детали… Холивудската актерка Шерон Стоун (62) неодамна шокираше со...
Лајфстајл Сцена

Северина доби ултиматум од свекрвата: „Ако не го направиш ова, неможеш да влезеш дома“ (ФОТО)

Igor
Иако само што ја започна големата турнеја, Северина не ги занемарува семејните обврски. Со фановите на Инста стори сподели снимка од кујната на која витка...
Живот

Златни бјути трикови од кујната: Еве како веднаш да ја поправите беживотната и испукана коса! (РЕЦЕПТ)

Igor
Со помош на овие совети ќе имате квалитет на коса за кој отсекогаш сте сонувале. Секоја жена тежнее кон здрава и блескава коса, а за...
Uncategorized

30 паметни трикови за полесно снаоѓање во кујната (ВИДЕО)

Igor
Се прашувате за што е дупката во вашата дрвена даска за сецкање, дали е за закачување или може да се искористи и за нешто покорисно....
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian