Ознака : ултиматум

Лајфстајл Сцена

Северина доби ултиматум од свекрвата: „Ако не го направиш ова, неможеш да влезеш дома“ (ФОТО)

Igor
Иако само што ја започна големата турнеја, Северина не ги занемарува семејните обврски. Со фановите на Инста стори сподели снимка од кујната на која витка...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

БРЕД ПИТ И АНЏЕЛИНА ЏОЛИ СЕ РАЗВЕДУВААТ ТРИ ГОДИНИ: Сега холивудскиот актер и поставил УЛТИМАТУМ на бившата сопруга

Igor
Бред Пит и Анџелина Џоли веќе три години се разведуваат, а сега славниот актер и поставил ултиматум на поранешната сопруга. Холивудскиот актер има впечаток дека...