Ознака : сарми

Лајфстајл Сцена

Северина доби ултиматум од свекрвата: „Ако не го направиш ова, неможеш да влезеш дома“ (ФОТО)

Igor
Иако само што ја започна големата турнеја, Северина не ги занемарува семејните обврски. Со фановите на Инста стори сподели снимка од кујната на која витка...