9.8 C
Скопје
24 октомври, 2021

Ознака : северина

Балкан Ви препорачуваме на СП Еспресо Локумче Слајдер Сцена

(ФОТО) ЛОКУМЧЕ: СЕВЕРИНА ГИ РАСПАМЕТИ ФАНОВИТЕ – Намерно ова ни го правиш!

Еспресо
Не е некоја тајна дека Северина со секоја своја нова објава на фотографија на социјалните мрежи, ги распаметува своите обожаватели. Така е и овојпат, и...
Балкан Ви препорачуваме на СП Еспресо Слајдер Сцена

ПСИХОЛОГ И ПСИХОТЕРАПЕВТ ТВРДАТ: Северина не избира средства за да манипулира со масите!

Еспресо
Северина Вучковиќ во последниов период ја занимаваше јавноста со нејзиното однесување, како и со закани кон одредени личности; најпрво на српскиот патријарх Порфирио, потоа на...
Балкан Ви препорачуваме на СП Еспресо Женски печат Слајдер Сцена

СЕВЕРИНА СЕ „ПОФАЛИ“ СО НОВИТЕ ТУЖБИ ОД МИЛАН: Обичен вторник, што би се рекло

И. Т.
Хрватската пејачка Северина на својот инстаграм-профил објави нови тужби кои ги добила од Милан Поповиќ. СЕВЕРИНА СО ТРОГАТЕЛНО ПРИЗНАНИЕ: Паднав на 48 килограми од стрес,...
Балкан Ви препорачуваме на СП Еспресо Женски печат Слајдер Сцена

СЕВЕ НА ЅИДОТ НА СРАМОТ: Оливера Катарина жестоко против изјавата на Северина дека Србите се геноциден народ!

Еспресо
Српската глумица и пејачка Оливера Катарина се осврна на скандалот предизвикан од Северина Вучковиќ, кога ги нарекла Србите геноциден народ.  Хрватската пејачка Северина Вучковиќ со...
Балкан Еспресо Женски печат Слајдер Сцена

(ФОТО) СЕВЕ ПАК УЛОВЕНА СО ЉУБОВНИКОТ ФИЛИП: Пејачката има нова сериозна врска?

Еспресо
Пејачката Северина почна секаде со себе да го носи музичкиот продуцент Филип Милетиќ. По разводот, хрватската пејачка Северина Вучковиќ станала крајно непослушна кога станува збор...
Балкан Слајдер Сцена

(ВИДЕО) СЕВЕРИНА Е БЕСТРАШНА: Ми рекоа дека тоа можело да ме убие

И. Т.
Видеото од концертот на Северина на кое се гледа дека таа одбива да земе чадор од телохранителот во моментите кога почнува да врне, стана вирално...
Балкан Слајдер Сцена

СЕВЕРИНА СО ТРОГАТЕЛНО ПРИЗНАНИЕ: Паднав на 48 килограми од стрес, ги прекинав сите работни обврски, ме погоди

И. Т.
По најтешките 20 месеци од нејзиниот живот и долгите години борба на суд, Северина го врати старателството над својот деветгодишен син. Според одлуката на судот,...
Балкан Слајдер Сцена

СЕВЕ СО НОВА КАРИЕРА: Ќе станува водителка

Еспресо
Северина има многу поводи за славење, откако ѝ се врати синот Александар, Северина наскоро ќе добие своето „ток-шоу“ и ќе стане ТВ водителка. Според „Слободна...
Балкан Слајдер Сцена

ВИДЕО+ФОТО | Северина се качува по дрва, лудува и ужива по разводот: Пејачката е слободна како риба во вода

М.Р
По турбулентниот период низ кој помина поради разводот со Игор Којиќ, Северина најде лек во летниот одмор и пријателите. Пејачката последните денови ги минува со...
Балкан Слајдер Сцена

ФОТО: Северина покажа како ужива после разводот

М. Г.
Северина објави фотографија од одморот на „Инстаграм“, неколку дена откако потврди дека таа и Игор Којиќ се разведоа со заедничка согласност по шест години брак....