24.8 C
Скопје
18:45 - 25 јуни, 2024

Ознака : Снимка

БалканСлајдерСцена

(Видео) Теодора Џехверовиќ за интимната аудио снимка која кружи на интернет: Не ми се верува дека не добив поддршка од жените

Еспресо
Не ми се верува дека не ја добив поддршката од жените, тие први се пошегуваа, изјави пејачката. Пејачката Теодора Џехверовиќ се најде во центарот на...
ЕспресоСлајдер

(Видео) Драматична снимка од суперјахта која ја проголта Средоземното море

Еспресо
На интернет се појавија застрашувачки снимки од моментот кога суперјахта долга 40 метри целосно потона во Средоземното Море, јавува Би-Би-Си. Италијанската крајбрежна стража ги спаси...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Снимка стара 25 години: Вака ЦЕЦА пееше на прославата на Црвена ѕвезда! (ВИДЕО)

Еспресо
Пејачката се Светлана Цеца Ражњатовиќ, на Инстаграм објави видео од прославата на Црвена ѕвезда од далечната 1995 година. Истата година кога се омажи за Жељко...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Милица Павловиќ со новото жешко видео ги остави мажите без сон (ФОТО)

Еспресо
Пејачката на провокативен начин ја промовираше својата нова песна „Status Quo“… Оние кои ја следат работата на Милица Павловиќ знаат дека пејачката објави песна под...
Секојдневие

21 милион прегледи: Хит снимка покажува како танцот се менуваше низ децениите (ВИДЕО)

Еспресо
На Фејсбук се појави видео кое прикажува како танцот се менувал од 1920-те до 2000-та година и така веднаш стана вирален. „Еволуцијата на танцот“, пишува...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Приватна снимка на Цеца: Во кревет, без шминка, а еве кој лежи покрај неа! (ВИДЕО)

Еспресо
Светлана Цеца Ражњатовиќ често со своите следбеници споделува информации од приватниот живот, иако само љубовниот дел и понатаму го чува само за себе. Меѓутоа, уште...
Секојдневие

Снимка од Сирија која ќе ви го скрши срцето: Таткото ја научил ќерката да се смее секојпат кога ќе слушне бомба (ВИДЕО)

Еспресо
На социјалните мрежи се прошири снимка од Сирија на која е невозможно да останете рамнодушни… Таткото Абдула Мохамед смислил начин како да ги олесни звуците...
Uncategorized

Првата фотка од малиот ЖЕЉКО РАЖЊАТОВИЌ: Вељко објави снимка од ултразвукот! (ФОТО)

Слободен печат
Вељко и Богдана Ражнатовиќ наскоро ќе станат родители на машко бебе, а гордиот иден татко со јавноста сподели снимка од ултразвукот на својата бремена сопруга,...
ЛајфстајлСцена

Северина доби ултиматум од свекрвата: „Ако не го направиш ова, неможеш да влезеш дома“ (ФОТО)

Igor
Иако само што ја започна големата турнеја, Северина не ги занемарува семејните обврски. Со фановите на Инста стори сподели снимка од кујната на која витка...
ЛајфстајлСцена

Ѝ беше потрчко на Парис Хилтон, а потоа една ЖЕШКА СНИМКА промени сè!

Igor
Ким Кардашијан Вест вчера го прослави 39. роденден. И додека денес е една од најпознатите дами во светот, која оди на состаноци со претседателот Трамп,...