19.8 C
Скопје
22:25 - 19 мај, 2024

Ознака : теодора

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Теодора Џехверовиќ во танга игра кошарка: Ах, каква глетка! „Кој сака еден на еден?“

Еспресо
Атрактивната пејачка Теодора Џехверовиќ зад себе има неуспешна врска со кошаркар, но јасно е дека колапсот на љубовта не ѝ ја згасна страста кон овој...
БалканСлајдерСцена

(Видео) Снаата на Теодора Џехверовиќ објави снимка од породувањето: Од болка до солзи радосници

Еспресо
Снаата на пејачката Теодора Џехверовиќ, блогерката Адријана Кадар, се породи и на свет донесе девојче со име Доротеа. Адријана објави снимка на која може да...
СветСлајдерСцена

(Фото) Теодора Џехверовиќ е во романса со познат спортист: Еве кој е „големиот фраер“ како што се едногласни девојките

Еспресо
Пејачката Теодора Џехверовиќ минатата недела била во белградската Арена да го следи натпреврот на Партизан против Цедевита Олимпија, а како што ексклузивно дознава српски „Блиц“,...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Теодора Џехверовиќ пак се разголе: „Каде ме води оваа љубов?“

Еспресо
Теодора Џехверовиќ не престанува да провоцира на својот Инстаграм профил, каде секојдневно објавува фотографии. Неодамна таа беше критикувана за голотијата, па се пошегува на своја...
БалканСлајдерСцена

(Видео) Теодора Џехверовиќ за интимната аудио снимка која кружи на интернет: Не ми се верува дека не добив поддршка од жените

Еспресо
Не ми се верува дека не ја добив поддршката од жените, тие први се пошегуваа, изјави пејачката. Пејачката Теодора Џехверовиќ се најде во центарот на...
БалканЛокумчеСлајдерСцена

(Фото) Пред да стане позната пејачка на Балканот, била чистачка: Чистела скали за да ги плати сметките

Еспресо
Животната цел на пејачката Теодора Џехверовиќ секогаш била да биде голема ѕвезда, а на тој пат може да се каже дека е упатена и денес....
БалканСлајдерСцена

„Се слушнавме и потоа исчезна“ – се огласи најголемата љубов на Милан Лаќа Радуловиќ

Еспресо
Не се знаеше многу за љубовниот живот на текстописецот и син на Марина Туцаковиќ, Милан Лаќа Радуловиќ, но она што донекаде и е познато на...
Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСлајдер

МАКЕДОНКИТЕ АНДРИЈАНА И ТЕОДОРА ЈА ПОГЛЕДНАЛЕ СМРТТА ВО ОЧИ: Како деца биле болни од рак, се запознале во болница и оттогаш се заедно, сега се пример за надеж и сила

Кате Божиновска
Андријана Серафимовска и Теодора Трајковска се пример како желбата за живот и поддршката од најблиските и лекарите помагаат да се победи непобедливото. Во еден момент...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Жешкиот танц на Теодора – Танцуваше на хит од Шакира, а потоа брутално го затресе задникот (ВИДЕО)

Еспресо
Теодора Џехверовиќ уште еднаш се најде во центар на вниманието… Овој пат таа сними неколку видеа каде танцува на разни светски хитови. Младата пејачка и...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлРетро

Сексуалните апетити на најпосакуваните жени во светот 1: Клеопатра во тек на една вечер можела да води љубов со 100 мажи

Слободен печат
Биле најпосакувани жени во светот, имале многу стил, но и неверојатен апетит за сексуален живот. Клеопатра, синоним за заведување Иако не била некоја посебна убавица,...