Ознака : снаа

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Снаата на Брена, Александра Пријовиќ го повозе „ѕверот“ од 130.000 евра на улиците во Белград (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Популарната пејачка Александра Пријовиќ, снаата на Лепа Брена го повози својот нов луксузен автомобил по улиците на Белград. Таа била фатена како излегува од својот...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Погледнете како изгледала Богдана Ражнатовиќ пред сите естетски операции! (ФОТО)

Еспресо
Откако пред неколку години започна да се забавува со Вељко Ражнатовиќ, Богдана Родиќ, неодамна Ражнатовиќ, се наоѓа во центарот на вниманието. Снаата на Цеца и...
Сцена Хороскоп

Каква ви е СВЕКРВАТА според хороскопот? Дали сте добиле втора мајка или жена која го турка носот каде што не му е местото

Igor
Овен – Своеглава е и сака да приговара Во нејзиниот карактер нема злоба, знае да биде многу своеглава и сака да приговара, па тешко можете...
Лајфстајл Сцена

Продавала пилиња на пазар! Ова не сте го знаеле за снаата на Цеца! (ФОТО)

Igor
Идната снаа на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Богдана Родиќ до пред две недели продавала пилиња на пазар. Избраничката на Вељко иако веќе не работи на пазар,...
Лајфстајл Сцена

СНААТА НА НОЛЕ во друштво на ЏЕЈ ЛО: Луѓе, па таа е божица! (ФОТО)

Igor
Тијана Ралиќ е позната како девојка на помладиот брат на Новак Ѓоковиќ, Ѓорѓе, со кого е во врска неколку години. Меѓутоа, таа привлекува внимание и...
Секојдневие

Вака изгледа кога Ели Саб ќе ја дизајнира венчаницата за својата снаа (ФОТО)

Igor
Не е тајна дека Ели Саб е познат по вечерните фустани кои ги дизајнира, но и венчаниците кои со задоволство би ги носела апсолутно секоја...
Лајфстајл Сцена

ОТВОРЕН КОНКУРС: Еве кои квалитети треба да ги има идната снаа на Лепа Брена

Igor
Младиот Стефан Живојиновиќ вели дека неговата мајка, пејачката Лепа Брена, едвај чека тој да се ожени и да добие деца, за да стане вистинска баба....