24.8 C
Скопје
13:52 - 6 јуни, 2023

Категорија: Мала астро школа

Астро Мала астро школа Слајдер Хороскоп

Бу, полна Месечина во Близнаци, што значи тоа и како да го искористиме најдоброто од неа?

Еспресо
Во четврток, 8 декември 2022 година, во многу раните утрински часови ќевидиме полна Месечина, астролошки во знакот Близнаци, која ќе биде уште помоќна од вообичаеното....
Астро Ви препорачуваме на СП Лајфстајл Мала астро школа Секојдневие Слајдер

На оваа планета една година трае 13 часа, времето „брза“

Еспресо
Постои планета надвор од Сончевиот систем каде времето минува многу брзо: една година трае 13 часа. Тоа е најмладата егзопланета со ултра кратка орбита. Откриен...
Астро Мала астро школа Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 6 јуни: Бизнис патувања за Овните, љубовен ден за Скорпиите и важен деловен проект за Рибите

Еспресо
Овен На повидок се бизнис патувања, нови учења, откривања на нови спознанија. Ќе уживате во средбата со една блиска личност. Некој во вас покренува лавина...
Астро Мала астро школа Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 5 јуни: Овните амбициозни, Биковите во проблеми, а Јарците во дилема

Еспресо
Овен Огромни амбиции, огромна глад за работа но и за успех и резултати. Сето тоа ќе ве наведе се повеќе да работите. Секако дека треба...
Астро Мала астро школа Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 4 јуни: Овните ќе го пронајдат својот мир, Девиците се надеваат на нови успеси, а Вагите пред бура од емоции

Еспресо
Овен Ќе го пронајдете мирот на кој се надевате во приватниот живот. Нивото на енергија ви е зголемено, но одржувајте го. Ќе направите промени во...
Астро Мала астро школа Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 3 јуни: Вагите уживаат во љубовта, Овните барат компромис, а Биковите подготвуваат изнаненадување за саканата личноист

Еспресо
Овен Ако партнерот нема доволно разбирање за вашите потреби, сигурно постои и добар повод или објаснување за тоа. На деловно поле, не треба да го...
Астро Мала астро школа Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 2 јуни: Овните возбудени и спремни за патување, Биковите ги очекува голема финансиска добивка, Лавовите во проблеми со партнерот

Еспресо
Овен Чувствувате благопријатна возбуда поврзана за патувањето што го планирате. Пречувствителни сте во разните видови на комуникација, затоа пожелно е да престанете и да станете...
Астро Мала астро школа Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 1 јуни: Јарците во одлична форма, Раковите осамени, а Стрелците живеат во илу­зии

М. Р.
Овен Сос­тој­ба­та на не­до­вол­на емо­тив­на ис­пол­не­тост во вас соз­да­ва не­у­ба­во чув­ство, а ви­нов­ник за тоа, спо­ред вас, се­како, се дру­гите. Мо­ра­те да би­де­те об­јек­тив­ни и...
Астро Мала астро школа Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 30 мај: Биковите во плима од емоции, Овните да внимаваат при склучување на деловна зделка, а Девиците имаат нов додворувач

М. Р.
Овен Многу поволен ден за финансиската страна која во комбинација со вашиот поглед на животот ќе ви овозможи значително подобрување на ситуацијата на вашата сметка....
Астро Мала астро школа Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 30 мај: Биковите во љубовни дилеми, Близнаците ќе уживаат во романтична средба, а Лавовите ќе се соочат со неуспех

Еспресо
Овен Имате можност да ги тестирате вашите интелектуални или практични способности. Направете сè што е во ваша моќ за да оставите добар впечаток. Јасно ви...