3.8 C
Скопје
02:59 - 4 март, 2024

Ознака : девица

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Голем годишен хороскоп за Девица, 2024: Година на расчистување со старите партнери, внимание на финансиите, а можни се и измами!

Еспресо
Девиците се одликуваат со аналитичкиот ум, истрајноста во постигнувањето на целите и практичност. Овие квалитети ќе им помогнат да напредуваат. Во текот на 2024 година,...
АстроСлајдерХороскоп

Што сака секој хороскопски знак од животот?

Еспресо
Во астрологијата минатото често влијае на сегашноста, како и на нештата што ве прават среќни во животот. Ќе откриете дека сите ние имаме слични цели,...
АстроСлајдерХороскоп

Можен БАНКРОТ и празни џебови за овие четири хороскопски знаци на крајот на ноември: Измами, грабежи, пропаднати инвестиции!

Еспресо
Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот чии претставници може да се соочат со сериозни парични проблеми помеѓу 23 ноември и 30 ноември. РАК И БЛИЗНАЦИ...
АстроСлајдерХороскоп

Хороскопска компатибилност на Девицата и Стрелецот: Драстично спротивните знаци, за изненадување, можат да станат совршен пар

Еспресо
Девицата и Стрелецот се таков пар за кој никогаш не би очекувале да функционираат заедно. Страсниот Огнен знак, Стрелец, наспроти рационалниот и аналитички Земјен знак,...
АстроСлајдерХороскоп

Хороскопска компатибилност на Овенот и Девицата: Имаат шанса во врската ако се подготвени да погледнат под површината

Еспресо
Овните се смели, дружељубиви и спонтани, Девиците се резервирани, мирни и организирани. Ако Девиците уживаат да живеат за другите, Овенот има тенденција да биде себичен....
АстроХороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 26 јуни: Биковите диманични, Близнаците слушаат туѓи мислења, а Стрелците уморни

М. Р.
Овен Нема да бидете повредени во превирањата што се случуваат околу вас. Згора на тоа, на крајот, кога сè ќе се среди, ви пристигнува интересна...
АстроХороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 22 јуни: Водолиите амбициозни, Рибите во грч, а Близнаците чувствителни

М. Р.
Овен Ако се грижите да најдете излез од некои комплицирани ситуации, искористете го личното искуство. Важно е правилно да се дистанцирате од личност која ви...
АстроХороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 20 јуни: Овните очекуваат важни вести, Близнаците во нови љубовни авантури, а Рибите ги очекува тежок ден

Еспресо
Овен На работа чекате некои многу важни вести. Можно е наскоро да имате чувство на големо олеснување на деловно поле. Иако не сте подготвени за...
АстроХороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 19 јуни: Девиците во љубовни проблеми, Јарците фокусирани на своите приоритети, а Рибите напнати

М.Р.
Овен Денес е вистинскиот ден да ги поправите грешките или да ставите крај на една напорна, оптоварувачка обврска. Брзо размислувате и активни сте, затоа искористете...
АстроХороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 18 јуни: Близнаците неорганизирани, Девиците уживаа во слободните активности, а Скорпиите исполнуваат желби

М. Р.
Овен Имате добри соработници кои се уште поамбициозни од вас. Не се опуштајте многу, една личност е особено љубоморна на вас. Не се впуштајте во...