15.8 C
Скопје
17:20 - 27 февруари, 2024

Ознака : овен

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Голем годишен хороскоп за Овен, 2024: Година на промени, нови познанства и материјална стабилизација

Еспресо
Годината на Дрвениот змеј ќе биде поволна за сите Овни. Но, ова не е причина да се опуштите. Успехот што сте го постигнале мора да...
АстроСлајдерХороскоп

Што сака секој хороскопски знак од животот?

Еспресо
Во астрологијата минатото често влијае на сегашноста, како и на нештата што ве прават среќни во животот. Ќе откриете дека сите ние имаме слични цели,...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Родителството и астрологијата: Јарецот е строг, а Ракот пречувствителен

Еспресо
Овен Овенот како родител е строг, но праведен. Генерално, напорно делува на детето, но тоа треба да го послуша бидејќи тој е секогаш во право....
АстроСлајдерХороскоп

Детален хороскоп за Овен за 2023: Раст во кариерата, нови љубовни патишта

Еспресо
Астролозите веруваат дека Овенот треба сериозно да се впушти во само-развој и да го одреди својот животен пат во наредната година. Штом ќе го најдете...
АстроСлајдерХороскоп

Три знаци од зодијакот ќе ги прогонува лоша среќа во 2023 година: Сите ХАОСИ ќе им ги прави ретроградниот Меркур во Близнаци!

Еспресо
Астролозите предвидуваат дека три знаци од Зодијакот во 2023 година ќе имаат бројни проблеми. Еден од најголемите виновници ќе биде ретроградниот Марс во знакот Близнаци...
АстроСлајдерХороскоп

Хороскопска компатибилност на Овенот и Девицата: Имаат шанса во врската ако се подготвени да погледнат под површината

Еспресо
Овните се смели, дружељубиви и спонтани, Девиците се резервирани, мирни и организирани. Ако Девиците уживаат да живеат за другите, Овенот има тенденција да биде себичен....
Астро

Ова се наљубоморните хороскопски знаци: Дали и вашиот е меѓу нив?

Еспресо
Љубомората е непријатно чувство познато како чест придружник на љубовта, а тоа произлегува токму од стравот од губење на најблиските. И додека малите дози на...
АстроХороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 21 јуни: Овните да посетат лекар, Биковите ранливи, а Вагите озборуваат

М.Р.
Овен Фокусирајте се на активности кои бараат постојана динамика. Родените во втората декада од овој знак би можеле да имаат проблем во врската. Посетете лекар...
АстроМала астро школаСлајдерХороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 4 АПРИЛ: Раковите очекуваат важен повик, Девиците прават финансиски планови, а Овните подготвени за промени!

Еспресо
Овен Подготвени сте да направите промена во кариерата или да започнете нов бизнис и вие сте тој што покажува иницијатива. Претприемачи сте и се обидувате...
АстроМала астро школаСлајдерХороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 3 АПРИЛ: Раковите очекуваат важен повик, Девиците прават финансиски планови, а Овните подготвени за промени!

Еспресо
Овен Подготвени сте да направите промена во кариерата или да започнете нов бизнис и вие сте тој што покажува иницијатива. Претприемачи сте и се обидувате...