17.8 C
Скопје
06:11 - 20 мај, 2024

Ознака : лоша среќа

АстроСлајдерХороскоп

Три знаци од зодијакот ќе ги прогонува лоша среќа во 2023 година: Сите ХАОСИ ќе им ги прави ретроградниот Меркур во Близнаци!

Еспресо
Астролозите предвидуваат дека три знаци од Зодијакот во 2023 година ќе имаат бројни проблеми. Еден од најголемите виновници ќе биде ретроградниот Марс во знакот Близнаци...