Ознака : петок 13.

Хороскоп

Петок 13-ти декември: Еве кои опасности ви претат и како да ги избегнете!

Слободен Печат
ОВЕН Овенот го чека опасност во полето на романтичните и деловните односи. На овој петок 13-ти можен е состанок со личност која е во состојба...