25.8 C
Скопје
18:17 - 25 јуни, 2024

Ознака : хороскоп

Хороскоп

Дневен хороскоп за 21 декември 2019: На Јарецот нема да му недостига страст, а Бикот конечно ќе мрдне од мртвата точка

Слободен Печат
ОВЕН Ќе развиете нова стратегија на работни односи која ќе доведе до задоволство и пофалби. Полека препуштете се на другите да ве водат, не мора...
Uncategorized

Дневен хороскоп за 19.12.2019 – Работа, здравје и љубов!

Слободен печат
ОВЕН Работа: Покренување на нов проект ви носи задоволство. Она што денеска ќе направите, ви носи добри резултати. Љубов: Вашиот однос со саканата личност се...
Хороскоп

Шест хороскопски знака кои се екстремно самокритични и имаат многу високо мислење за себе!

Слободен Печат
РАК Луѓето родени во знакот на Рак многу време поминуваат препуштајќи се на мислите што не е или сепак е во ред со нив. Пореметувањата...
Хороскоп

За овие 3 хороскопски знака ова ќе биде најтешката недела во годината!

Слободен Печат
Астрологијата е составена од бројни циклуси и понекогаш може да ви изгледа како да се вртите во круг. Среќа во зодијакот се е привремено, па...
Хороскоп

Хороскоп за 17.12.2019 – Љубов, работа и здравје!

Слободен печат
ОВЕН Работа: Денеска треба да поработите на добра организација која ќе ви биде неопходна затоа што ве очекуваат повеќе обврски од вообичаеното. Љубов: Со партнерот...
Хороскоп

Дневен хороскоп: Раковите ќе имаат расправии со партнерот, кај Водолиите криза во врската

Слободен печат
Овен Можни се недоразбирања, па важно е да се потрудите јасно и отворено да ги покажувате своите ставови. Ви се допаѓа личност која е несигурна...
Хороскоп

Своеглави и горди: Овие хороскопски знаци мразат наредување

Слободен печат
Следните три хороскопски знаци се препознатливи по своите „настапи“ и тешката контрола на емоциите. Овен Како прв знак од Зодијакот, огнениот Овен е подготвен со...
Хороскоп

Три хороскопски знаци кои ги очекува тежок јануари

Слободен печат
Наближува и крајот на годината, а со него доаѓаат и нови предизвици, односно новата година. Некои хороскопски знаци нема да почувствуваат големи промени, но кај...
Хороскоп

Хороскоп за недела 15 декември – Биковите треба да штедат пари, Скорпиите ќе се соочат со „правдата“

Слободен печат
Овен Очекувате да дојде до значителни промени на вашето работно место и вие да го најдете вашето место под сонцето, но во меѓувреме сепак се...
Хороскоп

Скриените желби на хороскопските знаци: Овенот сака да биде лидер, а Лавовите сакаат почит

Слободен Печат
Овен Припадниците на овој знак сакаат да бидат лидери и да постигнат големи нешта во животот. Овните се најпосветени од сите знаци. Тие се родени лидери со големи соништа....