Ознака : здравје

Uncategorized

Дневен хороскоп за 19.12.2019 – Работа, здравје и љубов!

Слободен печат
ОВЕН Работа: Покренување на нов проект ви носи задоволство. Она што денеска ќе направите, ви носи добри резултати. Љубов: Вашиот однос со саканата личност се...
Хороскоп

Здравје, пари, љубов: Хороскоп за 14.12.2019

Слободен печат
Овен Размислувате за тоа да го промените работното место, бидејќи немате финансиска сатисфакција. Можно е да не ја добивате љубовта од страна на личноста која...
Uncategorized

На српскиот пејач му откажуваат бубрезите и срцето: Не му се пишува добро на Дарко Лазиќ!

Слободен печат
На српскиот пејач Дарко Лазиќ здравјето повторно сериозно му е нарушено, поради моменталната тежина. – На Дарко му откажуваат виталните органи. Најзагрозени му се бубрезите и срцето....