Tag : хороскопски

Астро Лајфстајл Слајдер Хороскоп

Хороскоп за петок 1 јануари – Започнете ја годината со голема насмевка на лицето!

Еспресо
Погледнете што велат ѕвездите за првиот ден од годината… Овен Засега можете да очекувате мала пауза во работата, па посветете му се на одморањето бидејќи...
Лајфстајл Слајдер Хороскоп

Интровертни личности: 3 хороскопски знаци кои обожаваат да бидат сами

Еспресо
Луѓето кои сакаат да бидат сами обично се сметаат за интроверти. Дружењето знае да биде многу напорно за интровертите и затоа ним им треба да...
Лајфстајл Слајдер Хороскоп

Хороскопски знаци кои ги очекува навистина тежок јануари – Дали и вие сте меѓу нив?

Еспресо
Наближува и крајот на годината, а со него доаѓаат и нови предизвици, односно новата година. Некои хороскопски знаци нема да почувствуваат големи промени, но кај...
Астро Лајфстајл Слајдер Хороскоп

Искрени, лојални и добронамерни: Ова се најчесните хороскопски знаци!

Еспресо
Припадниците на овие хороскопски знаци никогаш нема да можат да ве излажат, бидејќи веднаш поцрвенуваат и почнуваат да се препотуваат. Тие секогаш попрво ќе ја...
Астро Лајфстајл Слајдер Хороскоп

Хороскопски знаци кои брзо можат да ви станат големи непријатели

Еспресо
Границата помеѓу љубовта и омразата е тенка, но таа станува уште потенка кај одредени хороскопски знаци. Во зависност од тоа кога се родени, некои луѓе...
Астро Лајфстајл Слајдер Хороскоп

Дневен хорокоп за 22 декември: Не брзајте со остварување на плановите, послушајте ги советите

Еспресо
Овен Се наоѓате во минлива фаза на зголемена чувствителност, па и оние работи на кои сте навикнати, ќе ви причинуваат извесна тешкотија. Без оглед што...
Астро Лајфстајл Слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 21 декември: Посакувате повеќе од можното, внимавајте на потезите!

Еспресо
Овен Во заеднички интерес е деловниот ризик да се сведе на минимум и да се решат актуелните проблеми. Коректно испочитувајте го меѓусебниот договор. Ако ве...
Астро Лајфстајл Слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 17 декември: Aко сте доволно инспирирани и посветени, чудата се можни!

Еспресо
ОвенИмате добро претчувство, затоа вложувате огромна енергија и подготвени сте да прифатите одреден ризик во договорот со вашите соработници. Придружните компликации на патот до целта...
Астро Лајфстајл Слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 16 декември: Верувајте повеќе во себе, нема причина за нервоза и стрес

Еспресо
ОвенНемојте да ги одложувате денешните обврски за да не си создадете проблеми во иднина. На работното место ќе бидете многу продуктивни, а можно е да...
Астро Лајфстајл Слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 15 декември: За секоја одлука што треба да ја донесете – размислете двапати

Еспресо
Овен Пред вас е некој пресврт на работно поле. Може да очекувате генерално поволен ден. Ако вашата работа е поврзана со продажба, ќе имате голем...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian