22.8 C
Скопје
17:32 - 30 мај, 2024

Ознака : досега

АстроСлајдерХороскоп

Интересни факти за секој хороскопски знак – Досега сигурно не сте ги знаеле!

Еспресо
Иако сите мислиме дека знаеме баш сè за карактеристиките на хороскопските знаци, на некои постапки сигурно не можеме да сметаме, ниту пак можеме да ги...
СветСлајдерСцена

ВИДЕО: Се појави досега невидено видео од принцезата Дијана и 3-годишниот син Вилијам

Еспресо
Принцот Вилијам кој денес има 38 години, во видеото кое неодамна се појави во јавноста со големо внимание и љубов и става пудра на лицето...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ќерката на Робин Вилијамс објави досега невидени фотографии со својот славен татко (ФОТО)

Еспресо
Зелда Вилијамс пронашла некои стари фотографии со својот татко… Пандемијата на коронавирусот натера многу лица во светот да се стават во самоизолација. До тој совет...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Деми Роуз откри премногу – Позирање на Алпите какво што не сте виделе досега! (ФОТО)

Еспресо
Сензацијата од Инстаграм и моделот Деми Роуз често е главна тема на британските таблоиди, но и на социјалните мрежи се зборува за неа… Оваа бринета...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Се „испеглале“ со Фотошоп – Шупут со досега најдлабокото деколте (ФОТО)

Еспресо
Маја Шупут Татаринов (40) уште еднаш со пријателите на социјалните мрежи сподели интригантни фотки. Пејачката овој пат позираше со најдобриот пријател Марко Грубниќ (37). Таа...
Секојдневие

Меган Маркл е нејзин идол – Хелен досега потрошила илјадници долари за да изгледа како неа! (ФОТО)

Еспресо
Не е тајна дека многу жени пронаоѓаат инспирација во стајлингот на Меган Маркл, но оваа дама решила да ја ископира буквално секоја нејзина модна комбинација....
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Ава Карабатиќ објави: Ова е мојот дечко, досега се криевме бидејќи тој е јавна личност! (ФОТО)

Еспресо
Ава Карабатиќ објави дека е во врска со Инстаграм моделот и инфлуенсер Калед Али, по потекло од Либија кој живее во Турција. „И дојде тој...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Минијатурно бикини, алкохол и жешки пози: Меган Маркл каква што не сте ја виделе досега! (ФОТО)

Еспресо
Меган Маркл и принцот Хари предизвикаа бура во јавноста кога одлучија да станат финансиски независни, а драмата не престанува. Сепак, и покрај тоа што со...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Еден месец по породувањето Ен Хатавеј изгледа феноменално – Во вакво провокативно издание досега не сме ја виделе! (ФОТО)

Еспресо
Ен Хатавеј го привлече вниманието со својата појава и изборот на фустан. Тоа што сите го коментираа е нејзината линија која ја довела до совршенство...
СветСцена

Кардашијан го облекла најтесниот фустан досега, а поради една работа сите гледале во нејзините нозе (ФОТО)

Еспресо
За многумина Ким Кардашијан е модна икона, но мора да признаете дека и таа некогаш знае да направи моден пех. Добар пример за едно од нејзините модни промашувања е нејзиното...