Ознака : факти

Лајфстајл Слајдер

Кучињата се како деца: Желни за забава и внимание, а тоа го докажува и ова видео!

Еспресо
Видео кое на Јутјуб собра повеќе од 3 милиони прегледи за само 2 месеци прикажува пресладок златен ретривер како им пречи на своите сопственици кои...
Секојдневие

Интересни факти за океаните: Во нив има околу 20 тони злато, но не ве советуваме да одите да го барате!

Еспресо
Дали знаевте дека океаните покриваат дури 71% од површината на Земјата. Но, тоа секако не е единствената интересна работа за нив. Продолжете со читање доколку...
Секојдневие

Десет необични факти за најголемата држава во светот!

Еспресо
Дека Русите се специфичен народ гледаме од ден за ден. Во оваа држава која што се протега на 2 континенти има се, но сепак постојат...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Интересни факти за секој хороскопски знак – Досега сигурно не сте ги знаеле!

Еспресо
Иако сите мислиме дека знаеме баш сè за карактеристиките на хороскопските знаци, на некои постапки сигурно не можеме да сметаме, ниту пак можеме да ги...