26.8 C
Скопје
09:47 - 13 јуни, 2024

Ознака : циклус

ЗдравјеИстражувањаСлајдер

ПЕТ ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ ЗА МЕНСТРУАЦИЈАТА: Да ја отфрлиме мистеријата

Еспресо
Како жени, менструацијата е нешто со кое се занимаваме секој месец. Како и да е ние сè уште се кикотиме/се згрчуваме/бегаме од идејата отворено да...