16.8 C
Скопје
22:21 - 29 мај, 2024

Ознака : нив

СлајдерХороскоп

Најтрпеливите хороскопски знаци – Дали и вие сте меѓу нив?

Еспресо
Трпението е потребно во секој аспект од животот. Без разлика дали станува збор за приватниот живот, љубовната врска или кариерата, трпението може да ни помогне...
Секојдневие

Интересни факти за океаните: Во нив има околу 20 тони злато, но не ве советуваме да одите да го барате!

Еспресо
Дали знаевте дека океаните покриваат дури 71% од површината на Земјата. Но, тоа секако не е единствената интересна работа за нив. Продолжете со читање доколку...
Секојдневие

15 парчиња облека кои ви требаат за оваа пролет – Со нив сте комплетно опремени! (ФОТО)

Еспресо
Ви претставуваме 15 практични парчиња облека кои ќе ви бидат потребни за оваа пролет, доколку некое парче облека ви недостасува во вашата колекција, надополнете го...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

КОНЕЧНО СЛОБОДНИ! Нема да верувате какви ограничувања имале Хари и Меган, а сега се ослободени од нив!

Еспресо
Британското кралско семејство има многу правила кои членовите мора да ги почитуваат. Иако некои на прв поглед можеби се застарени, членовите на кралското семејство би...
Секојдневие

Кога ќе зачекорат на црвениот тепих сите погледи се вперени во нив: Тие се стилски најскладен пар! (ФОТО)

Еспресо
Не пројде ниту еден црвен тепих, а тие двајца да поминат незабележано. Софија Вергара и Џо Менганиело знаат како да ги ускладат модните комбинации така...
Uncategorized

Пред да спие со нив, славната пејачка партнерите ги води на тестирање за полови болести

Слободен печат
Популарната пејачка Мел Б во гостувањето во една емисија откри дека од новите партнери секогаш бара да се тестираат за полови болести. – Мислам дека...
ЛајфстајлСцена

Овие фустани станаа тотален хит, а сите јасно гледаат дека овие ѕвезди во нив не носат гаќички (ФОТО)

Igor
Го нарекуваат „sideflank“, а странските медиуми пишуваат дека се уште попредизвикателни од „sideboob“. Станува збор за крој на фустани кои од страната имаат шлиц до...
СценаХороскоп

Ова се трите НАЈНАПОРНИ хороскопски знаци! Дали и Вие сте меѓу нив?

Igor
Секој хороскопски знак има исто толку маани колку што има позитивни страни, но некои знаци знаат да бидат толку иритантни и напорни што не секој...
СценаХороскоп

На нив им е потребна љубовна врска: Хороскопски знаци кои не сакаат да бидат сами

Igor
За некои самотијата е најголем благослов, додека други ја сметаат за рецепт за несреќен живот. Овие три хороскопски знаци секогаш сакаат да бидат во љубовна...
Лајфстајл

5 работи кои мажите ги забележуваат и навистина уживаат во нив за време на сексот

Igor
Следуваат 5-те нешта што тој ги забележува, но и што навистина му се важни за време на сексот. 1. Иницијатива За мажите ништо не е...