25.8 C
Скопје
15:03 - 28 мај, 2024

Ознака : навистина

Секојдневие

Африканка влезе во историјата: Дали ова навистина е најубавата жена во светот?

Слободен печат
Најпознатото и едно од најугледните натпреварувања за убавина на светот, „Miss Universe“, синоќа го доживеа своето историско издание. За прв пат во историјата круната ја...
Здрави навики

Домашна маст која ќе ви помогне при проблеми со враснати и задебелени нокти

Igor
Оваа маст стана хит на интернет бидејќи за само три дена ги отстранува габичките на ножните прсти, а воедно помага кај проблемите со враснати и...
ЛајфстајлСцена

Дали навистина наполни 53 години? Хали Бери во мокра маичка без градник (ФОТО)

Igor
Никој не може да поверува дека една од најубавите актерки Хали Бери штотуку наполни 53 години. Оскаровката на својот Инстаграм профил сподели жешка фотка во...
Лајфстајл

5 работи кои мажите ги забележуваат и навистина уживаат во нив за време на сексот

Igor
Следуваат 5-те нешта што тој ги забележува, но и што навистина му се важни за време на сексот. 1. Иницијатива За мажите ништо не е...
Лајфстајл

Дали навистина имате лош сексуален живот? Проверете!

Igor
Сексот е страстен момент помеѓу партнерите. Иако секое искуство со долгогодишниот партнер не може секогаш да биде најубавото досега, сепак постојат одредени знаци кои доколку...