11.8 C
Скопје
16 октомври, 2021

Ознака : мокра

Лајфстајл Сцена

Кајли Џенер ги објави своите голи фотки од Плејбој: „Од ова може да се умре!“ (ФОТО)

Igor
Кајли Џенер ќе се појави целосно гола во новото издание на американскиот Плејбој. Старлетата и претприемачка се согласи со понудата на Плејбој да се соблече...
Лајфстајл Сцена

Мокра кошула, големи голи гради: Сабрина во шестата деценија снимила најжежок едиторијал (ВИДЕО)

Igor
Италијанската пејачка и во шестата деценија е вистинска секс-бомба. Италијанската пејачка Сабрина Салерно (51), која го полудела мажите со хитот “Boys” кон крајот на 80-тите...
Лајфстајл Сцена

Дали навистина наполни 53 години? Хали Бери во мокра маичка без градник (ФОТО)

Igor
Никој не може да поверува дека една од најубавите актерки Хали Бери штотуку наполни 53 години. Оскаровката на својот Инстаграм профил сподели жешка фотка во...