Tag : своите

Наши Фаци Слајдер Сцена

ФОТО: Калиопи со божиќна честитка за своите пријатели и обожаватели

Еспресо
Иако оваа година празничниот период е сосема поразличен од изминатите години, како за обичните луѓе така и за познатите личности. Повеќето познати личности на социјалните...
Астро Лајфстајл Слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 18 декември: Направете сè што е потребно за да ги остварите своите цели

Еспресо
ОвенНечии објаснувања звучат неразумно и не ги исполнуваат вашите основни критериуми, а вие упорно се обидувате да постигнете подобра позиција. Но, на деловната сцена, постојат...
Свет Слајдер Сцена

ФОТО: Тие се горди на своите раскошни облини – Дами кои целосно го променија светот на модата!

Еспресо
Тие се горди на своите облини, а се сигурни само во едно – вистинската жена не може да биде совршена!Тие не се совршени, имаат целилит,...
Живот

Безбедно, а сепак романтично – Ресторан во Амстердам смисли како да ги заштити своите гости (ФОТО)

Еспресо
Овој ресторан во Амстердам смислил одлична идеја како да ги заштити своите гости во време на коронавирусот. Со цел да го претстави својот безбеден, а...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Џеј Ло со емотивна фотографија им го честиташе роденденот на своите близнаци (ФОТО)

Еспресо
Среќен роденден на моите најубави кокоси, им порача Џеј Ло на своите близнаци… За Џенифер Лопез (50) и Марк Ентони (51) ова е голем ден,...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Три хороскопски знаци кои се вистински „мајстори“ за уништување на своите љубовни врски

Еспресо
Погледнете ги следниве 3 хороскопски знаци кои под влијание на своите ѕвезди постојано ги уништуваат своите врски… Понекогаш имаме чувство како да сме направиле сè...
Лајфстајл

Овие работи жените не сакаат да ги делат ниту со своите партнери

Слободен печат
Како и четкичката за заби, така постојат и некои нематеријални работи кои би требало да ги задржите за себе и да не ги споделувате со...
Uncategorized

Бонтонот не му е силна страна: Синот на Бекам плука по улици (ФОТО)

Слободен печат
Бруклин живее на две адреси, а во последната година во медиумите доаѓа главно благодарение на љубовните врски и скандалите. Наводно има нова девојка… Бруклин Бекам...
Живот

ОВАА ЖЕНА секоја вечер лицето го мачка со оваа крема: Изгледа 10 години ПОМЛАДО од своите пријателки! (РЕЦЕПТ)

Igor
Сите генијални достигнувања се едноставни. А да ја одржите кожата млада и свежа е сосема можно со помош на домашната крема која вклучува јод. Додадете...
Живот

Одличен есенски стил – ДАМИ копирајте ја: Џулијан Мур (58) е жена свесна за своите години! (ФОТО)

Igor
Актерката Џулијан Мур (58) беше една од попознатите гостинки на Диор ревијата во рамките на Модната недела во Париз, и во таа прилика го привлече...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian