17.8 C
Скопје
01:16 - 26 мај, 2024

Ознака : улици

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСветСекојдневиеСлајдерСцена

ЗЕЛЕНСКИ го повика светот да излезе на плоштадите и улиците: „Срцето ми се крши, срцето на сите Украинци и на секој слободен човек на планетата!“

Еспресо
„Светот мора да ја запре Русија. Светот мора да ја запре војната. Помина веќе еден месец, толку долго. Моето срце се крши, срцето на сите...
Uncategorized

Бонтонот не му е силна страна: Синот на Бекам плука по улици (ФОТО)

Слободен печат
Бруклин живее на две адреси, а во последната година во медиумите доаѓа главно благодарение на љубовните врски и скандалите. Наводно има нова девојка… Бруклин Бекам...