Ознака : скандали

Ви Препорачуваме Лајфстајл Ретро Слајдер

Неговиот живот се уште е мистерија, со уметноста предизвика скандали, а денес се смета за еден од најдобрите сликари на сите времиња

Еспресо
Микеланџело Мериси, подоцна наречен Караваџо е роден на 29 септември 1571, во местото Караваџо во близина на Бергамо, во семејството Ферма, имал помлад брат кој...
Свет Сцена

Кејт Бекинсејл предизвика вистинска драма со бакнежот со нејзината колешка! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Актерката која на многумина им го одзима здивот поради својата убавина и младоликост, веќе некое време привлекува негативни и коментари со потсмев поради своето однесување...
Uncategorized

Бонтонот не му е силна страна: Синот на Бекам плука по улици (ФОТО)

Слободен печат
Бруклин живее на две адреси, а во последната година во медиумите доаѓа главно благодарение на љубовните врски и скандалите. Наводно има нова девојка… Бруклин Бекам...